پستانک چینی با یک اضافی عملی ارائه شده است

را ماخ V1 Ultra چندین فرآیند تمیز کردن مختلف را در یک پاس انجام می دهد. به گفته سازنده، این اولین جارو شارژی جهان با بخارشوی است. علاوه بر عملکرد اصلی “خلاء”، کثیفی نیز در 110 درجه تمیز می شود با بخار داغ از روی زمین شل می شود و توسط داخلی عملکرد پاک کردن (غلتک) اضافه شد. قدرت مکش 16800 پاسکال داده شده است. گفته می شود این دستگاه به اندازه یک ماشین ظرفشویی بی صدا با تنها 65 دسی بل کار می کند. باتری تا 1 بار در حالت مکش دوام می آورد 82 دقیقه از طریق – که ارزش فوق العاده بالایی در این نوع دستگاه دارد. همانطور که انتظار می رفت، حالت بخار بسیار کوتاهتر تا 15 دقیقه است. جاروبرقی پس از استفاده در ایستگاه شارژ خود را تمیز و ضدعفونی می کند.

Mach V1 Ultra جاروبرقی، بخار، تمیز کردن، خشک کردن – و با یک بار شارژ تا 82 دقیقه دوام می آورد. (منبع تصویر: انکر)
Mach V1 Ultra را هم اکنون می توان در وب سایت eufy با قیمت 799 یورو سفارش داد. از 1 آوریل 2023، جارو شارژی باید از آمازون و خرده فروشان نیز در دسترس باشد.

امروزه یک جارو شارژی خوب باید چه کاری انجام دهد؟ وقتی صحبت از سازنده چینی Anker می شود، پاسخ این است: همه چیز! مدل جدید پریمیوم آنچه را که اکنون از نظر فنی ممکن است نشان می دهد.

جارو شارژی “Mach V1 Ultra”: مکیده و پاک می شود، نیازی به کابل ندارد

جاروبرقی هایی که برای تمیز کردن کف مرطوب نیز مناسب هستند (“جاروبرقی های مرطوب و خشک”) یا حداقل با غلتکی کار می کنند تا آلودگی ها را به طور موثرتر جمع کنند، به خودی خود جدید نیستند. دستگاه های قابل مقایسه عملکردی نیز از Tineco (iFloor 3، مشاهده در Amazon) یا Dyson (V15 Detect Absolute، مشاهده در MediaMarkt) در دسترس هستند. ویژگی خاص Mach V1 Ultra این است که این عملکردها در اینجا ترکیب شده اند – و به هر حال دستگاه بي سيم قابل اجرا (ابعاد 118 × 28 × 25.4 سانتی متر / وزن: 5.7 کیلوگرم). Mach V1 Ultra بر این اساس قیمت گذاری شده است 799 یورو در حال حاضر در بخش بالایی

دسته و کنترل های Mach V1 Ultra با جزئیات (منبع تصویر: انکر)

اگر برند Mach برای شما کاملاً ناآشنا است، دلیلش این است که جدید است. پشت سر آن، سازنده چینی Anker Technology است که اکنون در حال گسترش سبد برند خود (Soundcore، Eufy، Nebular) با یک ورودی اضافی است.

استفان بابک
استفان بابک، ویرایشگر GIGA، متخصص لوازم الکترونیکی مصرفی، به ویژه صدا.
لنگر می خواهد بداند

همین چند سال پیش، “Anker” برای من فقط یک تولید کننده لوازم جانبی ارزان بود که می توانید آن را در آمازون پیدا کنید: منابع تغذیه و پاوربانک هایی که ارزان هستند و هدف خود را برآورده می کنند. در این میان، برندهای این شرکت بارها و بارها در حال پیشرفت در مناطقی هستند که توسط سازندگان گران قیمت اشغال شده است. به عنوان مثال، Soundcore Q35 یک هدفون جدی جایگزین برای Bose و Sony است (به گزارش تست GIGA مراجعه کنید). Mach V1 Ultra جدید با این طرح مطابقت دارد: طراحی باکیفیت و عملکردهای متعدد برای سازندگان لوازم خانگی مانند Dyson، Vorwerk و Bosch چالشی به نظر می رسد. این ادعا در قیمت نیز منعکس شده است، زیرا ظاهراً جاروبرقی شارژی با تکنولوژی بالا هیچ ارتباطی با “بخش ارزان” ندارد.

Mach V1 Ultra: قیمت و در دسترس بودن

منظره ای دیدنی: Mach V1 Ultra (منبع تصویر: انکر)
کارکرد جاروبرقی، پاک کردن، ضد عفونی کردن، بخارشوی، خشک کردن
ابعاد 118 × 28 × 25.4 سانتی متر
وزن 5.2 کیلوگرم
اندازه ظرف مخزن آب تمیز کردن
820 میلی لیتر، مخزن آب کثیف
720 میلی لیتر
عمر باتری تا 82 دقیقه (حالت مکش) / تا 15 دقیقه (حالت بخار)
تغییر فاصله فیلتر و برس غلتکی: هر 6 ماه یکبار

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع