پروژه آینده PS5 موانع جدیدی برای غلبه بر آن دارد

سونی در تصمیم گیری های بحث برانگیز متوقف نمی شود، اما PS Plus جدید یک موفقیت کامل برای این شرکت است:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در حالی که سونی بازی چند نفره The Last of Us را حذف نکرده است، به نظر می رسد این شرکت مطمئن نیست که این بازی به اندازه کافی گیمرها را به آن وفادار نگه دارد. همانطور که در ماه فوریه اعلام شد، سونی در حال برنامه ریزی است یک حمله بزرگ به صنعت خدمات زنده و می خواهم در چند سال آینده ده بازی جدید در این سبک ایجاد کنم.

این واقعیت که The Last of Us باید وارد بازی چند نفره شود در سال 2022 به طور رسمی تأیید شد – Naughty Dog حتی چند هنر مفهومی مناسب را ارائه کرد. که با این حال، توسعه کاملاً طبق برنامه پیش نمی رود، اکنون در یک توییت تایید شده است. در حالی که استودیو از عملکرد تا کنون بسیار راضی است، بهترین کار این است که بازی زمان بیشتری داشته باشد. اطلاعات بیشتر در مورد چند نفره و یک بازی تک نفره نامشخص در تاریخ بعدی ارائه خواهد شد.

تا سال 2025، سونی حتی می خواهد تا 60 درصد از بودجه پلی استیشن را روی بازی های سرویس زنده سرمایه گذاری کند. تا اینجا می توان فرض کرد که The Last of Us در این زمینه می تواند نقش مهمی در بازی چند نفره آینده داشته باشد. اما این واقعیت که اکنون توسعه دهندگان از پروژه PS5 کنار گذاشته شده اند، حداقل نشان دهنده مشکلات ملموس است.

Naughty Dog با این توییت بازی چند نفره The Last of Us را به تعویق انداخت:

فرنچایز پلی استیشن The Last of Us قرار است به رشد خود در PS5 ادامه دهد – اما اکنون بازی چند نفره اعلام شده قبلی در جهان زامبی Naughty Dog با مشکلات پیش‌بینی‌نشده‌ای مواجه شده است و انتشار آن در آینده نزدیک است.

آخرین ما

این واقعیت که سازنده مجبور است انتشار چند نفره TLOU را به تعویق بیندازد در ابتدا یک درام نیست، اما بر اساس گزارش بلومبرگ، در حال حاضر یک بازنگری در پشت صحنه در حال انجام است – و حتی گفته می شود که اندازه تیم در این زمینه به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در حال حاضر بسیاری از توسعه دهندگان به پروژه های دیگر اعزام شده اند، در حالی که سونی اکنون می خواهد طول عمر بالقوه بازی را بررسی کند. در هفته های اخیر تردیدهایی در این مورد مطرح شده است. (منبع: بلومبرگ)

پلی استیشن به هر قیمتی خواهان موفقیت در سرویس زنده است

توسعه دهنده Naughty Dog در توییتر اعلام کرده است که بازی چند نفره مورد انتظار در دنیای The Last of Us باید به تعویق بیفتد. با این حال، این شرکت یک پنجره انتشار را مشخص نکرد. علاوه بر این، سایت خبری بلومبرگ گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن سونی بازی را از نظر استراتژی پخش خود زیر سوال خواهد برد.

بازی The Last of Us: Multiplayer با مشکلاتی مواجه می شود