پرفروش‌ترین کتاب Steam به یک دستور العمل شیرین برای موفقیت متکی است: کک، پنیر و تفنگ

همانطور که در Papers Please، در درجه اول وظیفه شما این است که بررسی کنید که آیا مدارک افرادی که وارد کشور می شوند یا خیر. اگر متوجه چیز غیرعادی شدید، می توانید از عبور از مرز خودداری کنید. اما این فقط نوک کوه یخ است. حوزه مسئولیت شما همچنین شامل بررسی صندوق عقب، محل بارگیری، اجناس و گاهی اوقات حتی داخل روکش صندلی و لاستیک خودرو می شود. از آنجا که به نظر می رسد گذرگاه مرزی شما در بین قاچاقچیان محبوبیت خاصی دارد، که در میان چیزهای دیگر مواد مخدر را بارگیری کرد.

این غیرمعمول نیست که افراد شرور با پا گذاشتن ناگهانی روی گاز از دستگیری خودداری کنند. هنگامی که این اتفاق می افتد، شما باید به ماشین پلیس خود بپرید و تعقیب کنید. و البته قاچاقچیان در مواقع اضطراری از خشونت مسلحانه ابایی ندارند. برای دفاع از شما شما هم می توانید در چنین مواقعی از تفنگ استفاده کنید و حریفان را با شلیک های خوب بی خطر کند.

شبیه سازهای عجیب و غریب مورد شما هستند؟ سپس ما فقط چیز مناسب برای شما داریم:

فروشندگان برتر استیم آلمانی همیشه برای یک سورپرایز خوب هستند. تازه واردان کنجکاو هنوز در اینجا شانس دارند و حتی گاهی اوقات موفق می شوند به مکان های برتر برسند. پلیس قاچاق کاملاً جدید نیز همینطور است، که به نظر می رسد قلب گیمرهای رایانه شخصی را تسخیر می کند.

پلیس قاچاق یک راه اندازی فوق العاده Steam انجام می دهد

آیا تا به حال به این فکر نکرده اید که یک روز کاری برای یک مرزبان شوروی در دهه 1980 ممکن است چگونه باشد؟ شاید نه ابتدایی مانند ضربه بخار جدید پلیس قاچاق. شبیه ساز کنجکاو به شما اجازه ورود می دهد به نقش یک مقام رسمی در مرز یک کشور کمونیستی لغزش.

اگر پلیس قاچاق را دوست دارید، می توانید این بازی را برای آن انجام دهید 17.16 یورو خرید بازی تازه وارد Steam معمولاً 19.50 یورو قیمت دارد – اما بازی در ابتدا کمی ارزان تر فروخته می شود. پلیس قاچاق مطمئناً به نظر می رسد که با بازیکنان Steam برخورد کرده است.منبع

اولین صحنه های پلیس قاچاق را می توانید در تریلر مشاهده کنید:

به تدریج از طریق جستجوها و دستگیری های موفق مقداری پول به دست خواهید آورد که می توانید از آنها استفاده کنید برای گسترش بیشتر پست مرزی خود.

پلیس قاچاق در راه اندازی Steam ارزان تر شد

هر کسی که طعم خون را چشیده است و می خواهد ترکیب عجیب تیراندازی اول شخص و شبیه ساز را امتحان کند، می تواند این کار را انجام دهد. نسخه ی نمایشی را به صورت رایگان از طریق Steam نصب و بازی کنید.