پرفروش‌ترین کتاب استیم: بازی مسابقه‌ای دوباره دریچه گاز کامل شد

Forza Horizon 5 یک دنیای بازی غول پیکر و تعدادی مسابقه، دستورات و چالش ها را ارائه می دهد که شما را برای ده ها ساعت مشغول خواهد کرد. اولین صحنه های گیم پلی بازی در تریلر قابل مشاهده است:

خوب است بدانید: علاوه بر نسخه استاندارد بازی هستند همچنین نسخه های لوکس و پریمیوم را کاهش داد. در اینجا نیز می توانید 45 درصد پس انداز کنید.

برای طرفداران بازی‌های مسابقه‌ای، Forza Horizon 5 کاملاً ضروری است – همکاران ما از spieletipps در آزمایش خود به همین نتیجه رسیدند:

Need for Speed ​​و Forza Horizon مدت‌هاست که رقیب یکدیگر بوده‌اند. تقریبا یک سال و نیم پس از انتشار رسمی، Forza Horizon 5 اکنون جایگاه خود را در نمودارهای Steam ایجاد می کند. این احتمالاً به دلیل کمپین تخفیف فعلی نیست.

Forza Horizon 5

Forza Horizon به پرفروش‌ترین فروشندگان Steam بازگشته است

اطلاعات مهم برای کاربران Steam Deck: Forza Horizon 5 به طور رسمی بر روی کنسول دستی Valve قابل پخش است. تنها محدودیت: برای برخی از ورودی های بازی باید از صفحه لمسی یا صفحه کلید مجازی استفاده کنید.

رهایی:05.11.2021

مشترکین Game Pass می توانند در Steam یک خرید رایگان دریافت کنند. Forza Horizon 5 بخشی از مجموعه Game Pass است.

Forza Horizon 5 برای چه کسانی است؟

با Forza Horizon 5، توسعه دهندگان موفق شده اند استانداردهای کاملاً جدید در بخش بازی های مسابقه ای تنظیم کردن – و این فقط به محدوده دنیای بازی صدق نمی کند. همچنین از نظر اپتیک، آکوستیک و گیم‌پلی، استودیوی مسابقه‌ای از آب پاشیده نشده و تمام استاپ‌ها را بیرون کشیده است.

اما چگونه بازی مسابقه ای توانست پس از تقریبا یک سال و نیم ناگهان دوباره سرعت خود را افزایش دهد؟ این باید در درجه اول به دلیل یک کمپین تخفیف قوی باشد. زیرا تا زمانی که 15 مه 2023 بازی Forza Horizon 5 در Steam وجود دارد 32.99 یورو به جای 59.99 یورو – که مربوط به تخفیف 45 درصدی است (منبع: Steam).

بازی زمین بازی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Forza Horizon 5 | دموی گیم پلی بازی جدید مسابقه ای