پخش زنده و تلویزیون اوکولی در مقابل بیلام اسمیت

GIGA توصیه می کند

سایر توصیه های رویداد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”برای پخش در تصویر پلاس”]

عصر این مسابقه در فضای باز در ورزشگاه ویتالیتی برگزار می شود. این ورزشگاه معمولاً زمین خانگی تیم لیگ برتری AFC بورنموث است. انتظار می رود حدود 15 هزار تماشاگر در مسابقه امشب در انگلیس حضور داشته باشند. می توانید شب بوکس را در پخش زنده از راحتی مبل خود یا از تراس هماهنگ کنید.

Okolie vs. Billam-Smith: پخش از مبارزه قهرمانی WBO در آلمان

مدعیانی که امروز برای کسب عنوان WBO می جنگند دوستانی خارج از رینگ هستند. دارنده عنوان Okolie با 14 ناک اوت از 19 مبارزه بدون شکست به مبارزه امروز می رود. اخیراً، اوکولی از عنوان خود در برابر رقیب اجباری دیوید لایت در ماه مارس دفاع کرد.

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”برای پخش در تصویر پلاس”]

علاوه بر مبارزه اصلی، که در مورد قهرمانی WBO جهانی وزن رزمی خواهد بود، بیلد پلاس مسابقات بیشتری را از شب مبارزه در روز شنبه نمایش خواهد داد. می توانید این مبارزات را در پخش زنده دنبال کنید:

به کارت مسابقه در بیلد پلاس

امروز شنبه 27 می 2023، هایلایت بعدی بوکس به صورت زنده پخش می شود. مسابقه ای بین لارنس اوکولی دارنده عنوان WBO انگلیسی و کریس بیلام اسمیت وجود دارد. شما می توانید مبارزه بین Okolie و Billan-Smith را در استریم زنده دنبال کنید.

نسخه:وب

می‌توانید جریان تصویر به‌علاوه را در رایانه شخصی در مرورگر تماشا کنید یا آن را با برنامه مناسب در دستگاه‌های مختلف مانند تلفن هوشمند اندرویدی، آیفون، آی‌پد یا Fire TV Stick پخش کنید. اگر بعد از مسابقه بوکس دیگر علاقه ای به بیلد پلاس ندارید، باید اشتراک خود را لغو کنید. وب سایت بیلد علاوه بر مسابقه زنده بوکس، دسترسی به مستندهای مختلف و خلاصه بازی های بوندسلیگا 1 و 2 را نیز ارائه می دهد.