پایتون و فتوشاپ را به صورت آنلاین یاد بگیرید

این شامل:

  • 21 ساعت ویدیوی درخواستی
  • 1 مورد
  • 90 مطلب برای دانلود در دسترس است
  • وظایف
  • مدرک اتمام کار

Udemy یک پلت فرم دوره آنلاین با بیش از 213000 محتوای دوره – شما می توانید پیشنهاد مناسب خود را از دسته بندی های مختلف مانند طراحی، توسعه، بازاریابی، فناوری اطلاعات و نرم افزار، و همچنین توسعه شخصی، کسب و کار، عکاسی، امور مالی و حسابداری و همچنین سبک زندگی، موسیقی، سلامت و تناسب اندام و علم و … انتخاب کنید. تدریس (اکنون پیشنهاد را در Udemy مشاهده کنید).

هر چقدر هم که متفکرانه است – تعطیلات کریسمس و زمان بین سال‌ها نیز می‌تواند به سرعت خسته‌کننده شود: با Udemy اکنون می‌توانید از آن‌ها استفاده ایده‌آل کنید: فرقی نمی‌کند که یک توسعه‌دهنده وب در حال شروع، حرفه‌ای پایتون یا Photoshop Philip باشید. . پلتفرم آنلاین دوره های آنلاین را برای مدت کوتاهی با قیمت های کاملا مقرون به صرفه به شما ارائه می دهد که می توانید با مهارت های جدید امتیاز کسب کنید. نحوه عملکرد آن را توضیح خواهیم داد.

با Udemy یک حرفه ای پایتون یا فتوشاپ شوید

پس از اینکه دوره انتخابی خود را خریداری کردید، می توانید مادام العمر به آن دسترسی داشته باشید، تا زمانی که حساب شما وجود داشته باشد و Udemy مجوز آن دوره را داشته باشد. بنابراین شما هیچ استرسی ندارید، می توانید دقیقاً انتخاب کنید که چه زمانی می خواهید شروع کنید و چه زمانی می خواهید به یادگیری ادامه دهید. اکنون می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این و تمام محتوای دوره به طور مستقیم در Udemy پیدا کنید.منبع

اگر دوره‌ای را پیدا کرده‌اید که مورد علاقه‌تان است، می‌توانید آن را مستقیماً آنلاین رزرو کرده و شروع کنید. اگر در نهایت می خواهید عکس ها و تصاویر خود را به جای مهارت های Photoshop Philip در سطح حرفه ای ویرایش کنید، خواهید دید کلاس استاد فتوشاپ در میان چیزهای دیگر، یک پیشنهاد مناسب برای کاهش یافته است 19.99 یورو به جای 119.99 یورو (اکنون پیشنهاد را در Udemy ببینید).

به دوره فتوشاپ در Udemy
به عنوان یک بازار جهانی پیشرو، دوره ها در دسترس شما هستند بیش از 75 زبان آماده است و می تواند از طریق دسکتاپ، موبایل یا برنامه استفاده شود – بنابراین شما همیشه محتوای مناسب خود را پیدا خواهید کرد. برجسته: Udemy در حال حاضر قیمت‌های مقرون به صرفه‌ای عالی را در فروش پایان سال و تا پایان سال به شما ارائه می‌کند 82 درصد تخفیف.

چه دوره های Udemy وجود دارد؟

کسانی که به کلاسیک طراحی وب علاقه دارند، با دوره کامل HTML5 و CSS پیشنهاد ترکیبی ایده آل با انتقال دانش عمیق در مورد اصول اولیه، سیستم های شبکه، جعبه های انعطاف پذیر و بخش عملی بزرگ، که در آن وب سایت خود را تکمیل می کنید (اکنون پیشنهاد را در Udemy بررسی کنید). Udemy نه تنها تئوری را به شما ارائه می دهد، بلکه ترکیبی عالی برای به کارگیری دانش جدید خود فوراً. اکنون می توانید دوره را برای مدت کوتاهی دریافت کنید 24.99 یورو به جای 139.99 یورو.

به دوره HTML5 و CSS در Udemy

Udemy چگونه کار می کند؟

منبع تصویر: Udemy
با بوت کمپ پایتون شما یک دوره کامل (از مبتدی تا حرفه ای) شامل دستورالعمل برای ارزیابی های علم داده و فراگیری ماشین (اکنون پیشنهاد را در Udemy ببینید). در این دوره شما گام به گام و با سرعت خود همه چیز را در مورد اصول اولیه پایتون، برنامه های وب، خزنده ها، numpy، پانداها، ماژول ها، OOP، IO و موارد دیگر خواهید آموخت – همیشه با استفاده از مثال های ساده توضیح داده شده است. Udemy در حال حاضر قیمت آن را کاهش داده است 16.99 یورو به جای 94.99 یورو.

به دوره پایتون در Udemy بروید
اگر از قبل میدانید که در آن می‌خواهید مهارت‌های خود را بهبود ببخشید و دانش جدیدی کسب کنید، می‌توانید موضوع خاصی را در وب‌سایت Udemy جستجو کنید. از طرف دیگر، همیشه می‌توانید دوره‌های الهام‌بخش را در دسته‌های فردی پیدا کنید، که هر ماه محتوای جدیدی اضافه می‌کنند. به عنوان مثال، شما می خواهید همه چیز را در مورد پایتون بدانید و هنوز هیچ دانشی ندارید یا می خواهید دانش خود را عمیق تر کنید؟

منبع تصویر: Udemy