پایان یک دوره پوکمون: فینال بزرگ طرفداران را ناامید می کند

آماده یا نه: قهرمانان جدید انیمه پوکمون از قبل مشخص شده اند. این دو هستند:

New Heroes: Trailer سری بعدی Pokemon

حالا واقعاً تمام شده است. آخرین قسمت از سفرهای پوکمون نیز به سفر آش و پیکاچو به طور همزمان پایان می دهد. با این حال، بسیاری از طرفداران فینال بزرگ قهرمانان خود را بیشتر احساس می کنند به عنوان ناامید کننده دلیل این امر این واقعیت است که پایان نتیجه گیری روشنی ارائه نمی دهد، بلکه نشان دهنده شروعی جدید است. فقط این بار بینندگان اجازه ندارند دو قهرمان داستان را در سفر آینده خود همراهی کنند.

در قسمت پایانی چه اتفاقی می افتد؟ (هشدار اسپویلر)

در صحنه پایانی، آش و پیکاچو با هم روبرو می شوند مسیر پر از شکوفه های گیلاس در امتداد – درختان به طور سنتی برای پایان و شروع جدید در ژاپن هستند. هیچ چیز دیگری واقعاً اتفاق نمی‌افتد، جز اینکه اش به چوب اجازه می‌دهد تصمیم بگیرد که آن دو نفر کدام مسیر را انتخاب کنند

26 سال طول کشید تا Ash قهرمان پوکمون شود – اما آیا واقعاً معنای استاد پوکمون بودن همین است؟ اپیزود پایانی دقیقاً این سؤال را مطرح می کند و Ash را راهنمایی می کند به یک تحقق

Ash در حال حاضر پاسخ روشنی ندارد، اما به نظر می رسد که او حداکثر زمانی که به پاسخ قدیمی خود رسید به آن نزدیک تر می شود. رئیس ناشنوا برآمدگی ها او مدت ها پیش به این یکی قول داده بود که برمی گردد. بنابراین Deaf Boss دوباره به تیم خود می‌پیوندد و Ash شروع می‌کند به درک معنای استاد پوکمون برای او: دوستی با انواع مختلف پوکمون — نه یک پوکدکس کامل و نه یک عنوان قهرمان.

در ابتدای اپیزود، اش با میستی و براک که در همان ابتدای ماجراجویی او را همراهی کردند، خداحافظی می کند. او سپس از زادگاهش آلاباستیا دیدن می کند تا زمانی را با مادرش و پروفسور اوک بگذراند.

اما این اپیزود باعث گریه برخی شد – فقط به دلیل بازگشت زیاد آشنایان قدیمی. (منبع: Reddit)

بسیاری دیگر فکر می کنند که فینال نمی تواند پایان باشد. حتی گفته می‌شود که پایان Ash آنقدر باز و مبهم نگه داشته شده است که در صورت پخش سری جدید، کمپانی پوکمون می‌تواند او را دوباره قهرمان داستان کند. یک فلاپ باشد

او چند نفر را در آزمایشگاه پروفسور قدیمی می بیند پوکمون قدیمی او دوباره، و حتی با رقیب سابق گری ملاقات می کند، که از او این سوال مهم را می پرسد که آیا قهرمان بودن او را به هدفش برای تبدیل شدن به یک استاد پوکمون نزدیک کرده است یا خیر.

انیمه پوکمون پس از 26 سال افتخار به کار Ash به عنوان یک قهرمان پایان داد – اما قسمت آخر بسیاری از طرفداران را ناامید کرد.

پوکمون

پوکمون: از این به بعد بدون Ash

در اینجا می توانید صحنه پایانی را تماشا کنید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

طرفداران پوکمون نظرات خود را در مورد فینال در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. در نتیجه، بسیاری خوشحال هستند که تیم راکت با هم به جاده بازگشته است. در قسمت قبلی، به نظر می رسید که تیم Chaos داشته است منحل شد.

به همین دلیل است که رذل ها در پایان اپیزود بازگشته اند در بالون هوای گرم او تا ببینیم که آش و پیکاچو را بازسازی می کنند. بنابراین همه چیز کم و بیش ثابت می ماند. (منبع: Kotaku)

طرفداران از پایان ناامید هستند

این قسمت همچنین نشان می دهد که تیم راکت اکنون باید در آشپزخانه تیم راکت کار کند. با این حال، جسی، جیمز و میوث به زودی متوجه می شوند که اشتیاق واقعی آنها در تلاش برای گرفتن پیکاچو است.