پاشیدن زامبی سرگرم کننده با نقاط ضعف غیر ضروری

8.2/10

«آنچه طول می کشد بالاخره خون می شود! Dead Island 2 دارای تفکیک پاشیدن زامبی ها با سلاح های مختلف در یک LA است که به زیبایی رندر شده است. فقط شروع سخت و مکانیک بازی قدیمی از تضمین مطلق لذت جلوگیری می کند.منبع

انتظار ارزشش را داشت! Dead Island 2 احتمالاً زیباترین و دقیق‌ترین تجربه اسپلتر زامبی را ارائه می‌کند و تنها از نظر راحتی از قراردادهای بازی مدرن عقب مانده است. دنیای بازی LA تنوع بسیار زیادی را ارائه می دهد و انتخاب سلاح ها چیزی را خالی نمی کند.

و مهمتر از همه، جایی که مهم است، جزیره مرده 2 امتیاز می گیرد – با اسپلتر زامبی. در بازی از سیستم به اصطلاح FLESH استفاده شده است. این مخفف مخفف “Fully Locational Evisceration System for Humanoids” است که تقریباً به “Fully Locational Evisceration System for Humanoids” ترجمه می شود. به عنوان مثال، اگر زامبی ها را با کاتانا برش دهید، زخم ها دقیقاً در جایی ظاهر می شوند که شمشیر شما به آن برخورد می کند. حتی اندام های تپنده زیر گوشت پوسیده زامبی ها آشکار می شوند. اثرات عنصری به ویژه چشمگیر است. اسید لباس و گوشت زامبی ها را از استخوان آنها ذوب می کند که به طرز چشمگیری صحنه سازی شده است. هنگامی که شما مردگان را سلاخی می کنید، خون به طور واقع بینانه روی دیوارها و اشیاء اطراف پاشیده می شود.

به خصوص اثر اسید روی زامبی ها چشمگیر است (منبع: Screenshot GIGA).
به خصوص اثر اسید روی زامبی ها چشمگیر است (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

جانشینی فقط موضوع زمان بود. با این حال، من و هواداران در سراسر جهان فکر نمی‌کردیم که این کار اینقدر طول بکشد. پس از انصراف Techland از توسعه، استودیوی توسعه آلمانی Yager مأمور ساخت دنباله شد. در E3 2014، Dead Island 2 با یک تریلر خشمگین معرفی شد که باعث شد دنباله آن ادامه پیدا کند.

پس از بی‌پایان رفت و برگشت و فرسودگی چندین استودیو توسعه‌دهنده، Dead Island 2 سرانجام جانشین موفقیت غافلگیرکننده 2011 شد. در آزمایش، بقای زامبی‌ها یک دنباله سرگرم‌کننده است، اما به کندی پیش می‌رود و حرکات غیر ضروری

جزیره مرده 2

جزیره مرده چیست؟

Dead Island 2 هنوز تقریباً به طور کامل در آلمان بریده نشده در بازار است. تنها تفاوت با نسخه بین‌المللی این است که در نسخه USK نمی‌توانید زامبی‌هایی را که در نهایت کشته شده‌اند بیشتر از هم جدا کنید.

نتیجه گیری در مورد جزیره مرده 2

زبان ها:انگلیسی آلمانی

در ابتدا می توانید یکی از شش قصاب (شخصیت) را انتخاب کنید. به عنوان مثال، امی یک متخصص پارکور زیرک است که در افزایش چابکی شروع او منعکس می شود. آتش نشان رایان نمی تواند ادامه دهد، اما می تواند خیلی بیشتر را تحمل کند. اما همه شخصیت‌ها یک چیز مشترک دارند: عذاب گفته‌های سرد، که اغلب باعث می‌شوند جشنواره‌های متزلزل یکی پس از دیگری، به خصوص در نسخه آلمانی.

داستان به طور یکپارچه در کات سین ها از منظر اول شخص روایت می شود و همچنین یک دیدار مجدد با دوستان قدیمی وجود دارد (منبع: Screenshot GIGA).
داستان به طور یکپارچه در کات سین ها از منظر اول شخص روایت می شود و همچنین یک دیدار مجدد با دوستان قدیمی وجود دارد. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

اولین بازی Dead Island در سال 2011 منتشر شد و شما را در جزیره ای قرار داد که در آن ویروس زامبی ها شیوع پیدا کرد. در آن زمان، این قسمت اول هنوز توسط Techland در حال توسعه بود، که اکنون فرنچایز زامبی خود را با سری Dying Light ادامه می‌دهند.

برای یک دنباله، که امیدوارم دوباره آنقدر طول نکشد، من برای جریان بهتر بازی و دنیای بازی کاملاً باز که در آن زامبی‌های بیشتری در آن زندگی می‌کنند، آرزو می‌کنم.

Dead Island 2 HELL-A Edition (پلی استیشن 5)

هر قصابی همچنین دارای دو کارت مهارت منحصر به فرد است. شما با پیشرفت در بازی مهارت های اضافی را در قالب کارت های اضافی جمع آوری می کنیدکه اکثر آنها را با پیشرفت در بازی یا با انجام ماموریت های جانبی به صورت خودکار باز می کنید. اینها در دسته‌های مختلف موجود هستند که هر کدام دارای اسلات‌های محدود هستند، بنابراین همیشه باید ترکیب‌های مهارت خاصی را انتخاب کنید. بسته به نحوه بازی، می توانید شخصیت های خود را در اینجا شخصی سازی کنید. به عنوان مثال، اگر تعداد زیادی را مسدود کنید، کارت های مهارتی وجود دارد که پاداش های خاصی را برای شما تضمین می کند.

در ابتدای بازی Dead Island 2 شما فقط با سلاح های غوغا با مردگان مبارزه می کنید. مانند جزیره مرده، قبل از اینکه بتوانید از سلاح گرم استفاده کنید، ساعت های زیادی بازی طول می کشد. به طور کلی، شروع کار کمی سخت است، زیرا شما فقط به تدریج مکانیک ها و مهارت های گیم پلی بیشتری را باز می کنید. من دوست داشتم جریان بازی در اینجا کمی سریعتر باشد. حالت دیوانگی که در آن برای مدت کوتاهی مانند یک مرده وحشی در میان انبوه زامبی ها شخم می زنید، تنها پس از نیمه اول بازی باز می شود.

در حالت دیوانگی، رنگ صفحه تغییر می کند و ضربه های شما باعث آسیب بیشتر می شود (منبع: Screenshot GIGA).
در حالت دیوانگی، رنگ صفحه تغییر می کند و مشت های شما آسیب بیشتری وارد می کند (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/04/18 ساعت 11:07 صبح

نقاط قوت و ضعف

  • بخش های زیبای لس آنجلس.
  • افکت‌های زامبی با جزئیات زیاد.
  • سلاح ها و تغییرات بی شماری.
  • طول داستان بازی مناسب با تقریبا 50 ماموریت فرعی.
  • بازی سخت با مکانیک باز کردن آهسته شروع می شود.
  • عملکردهای راحتی قدیمی و منوهای زشت.
  • گاهی اوقات زمان بارگذاری طولانی (نسخه آزمایشی PS5).