هواوی میت 50 پرو به تازگی معرفی شده است:

گوشی تاشو هوآوی اواخر سال

سامسونگ در همان زمان از گوشی های هوشمند جدید گلکسی اس 23 خود رونمایی و عرضه خواهد کرد. مشابه شیائومی خواهد بود. شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو در حال حاضر در چین رونمایی شده اند و قرار است به زودی به اروپا نیز بیایند. بنابراین آن را انجام می دهد نبرد سه جانبه غول های گوشی های هوشمند. با این حال، هواوی در نقطه ضعفی قرار دارد زیرا این شرکت هنوز به فناوری 5G دسترسی ندارد و نمی‌تواند برنامه‌ها و سرویس‌های Google را از قبل نصب کند. گوشی‌های جدید هواوی باید با دوربین‌های برجسته امتیاز بگیرند.

در نیمه دوم سال، هواوی می‌تواند از گوشی‌های تاشو جدیدی رونمایی کند که اساساً از استراتژی سامسونگ تقلید می‌کنند. در نیمه اول سال گوشی های هوشمند معمولی و در اواخر سال دستگاه های تاشو وجود دارند. در هر صورت، با توجه به محدودیت های زیاد، فروش گوشی های هوشمند زیادی در اروپا برای هواوی آسان نخواهد بود. اخیراً اعلام شد که دولت ایالات متحده اکنون نیز می خواهد دسترسی هوآوی به بانک ها را ممنوع کند. بنابراین وضعیت به اوج خود می رسد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.