هواوی هر روز با موانع بیشتری بر سر راه خود قرار می گیرد. با وجود این، این شرکت چینی می خواهد به بازار گوشی های هوشمند ادامه دهد و گفته می شود حتی استراتژی خود را برای عرضه مدل های جدید تغییر داده است. این باعث می شود شیائومی و سامسونگ رقابت قوی تری داشته باشند.

هواوی

Huawei P60 و Mate 60 در ماه مارس؟

هوآوی در واقع استراتژی مشابه گوشی های هوشمند شیائومی و سامسونگ را دنبال می کند. گوشی های برتر جدید در نیمه اول و دوم سال به اروپا آورده می شود. طبق آخرین اطلاعات، این استراتژی در شرف تغییر است. به جای یک گوشی هوشمند سری P در نیمه اول سال و یک گوشی هوشمند سری Mate در نیمه دوم سال، اکنون همه چیز باید در مارس 2023 ارائه شود. گفته می شود که هم هواوی P60 و هم Huawei Mate 60 هستند همزمان بده (منبع: GizChina).

سامسونگ در همان زمان از گوشی های هوشمند جدید گلکسی اس 23 خود رونمایی و عرضه خواهد کرد. مشابه شیائومی خواهد بود. شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو در حال حاضر در چین رونمایی شده اند و قرار است به زودی به اروپا نیز بیایند. بنابراین آن را انجام می دهد نبرد سه جانبه غول های گوشی های هوشمند. با این حال، هواوی در نقطه ضعفی قرار دارد زیرا این شرکت هنوز به فناوری 5G دسترسی ندارد و نمی‌تواند برنامه‌ها و سرویس‌های Google را از قبل نصب کند. گوشی‌های جدید هواوی باید با دوربین‌های برجسته امتیاز بگیرند.

هواوی میت 50 پرو به تازگی معرفی شده است:

گوشی تاشو هوآوی اواخر سال

در نیمه دوم سال، هواوی می‌تواند از گوشی‌های تاشو جدیدی رونمایی کند که اساساً از استراتژی سامسونگ تقلید می‌کنند. در نیمه اول سال گوشی های هوشمند معمولی و در اواخر سال دستگاه های تاشو وجود دارند. در هر صورت، با توجه به محدودیت های زیاد، فروش گوشی های هوشمند زیادی در اروپا برای هواوی آسان نخواهد بود. اخیراً اعلام شد که دولت ایالات متحده اکنون نیز می خواهد دسترسی هوآوی به بانک ها را ممنوع کند. بنابراین وضعیت به اوج خود می رسد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.