ویژگی نظارت بر خودروهای الکترونیکی آلمانی در پایان؟

نگرانی: ضبط دوربین های خودروهای الکترونیکی می تواند اطلاعات مربوط به امنیت و مواردی از این قبیل را ذخیره کند کار پلیس و مجری قانون و امنیت افسران را به خطر می اندازد. پس از پایان پخش زنده نمی توان این خطر را رد کرد. تسلا همچنان می تواند محیط اطراف خود را با دوربین اسکن کرده و تصاویر را ذخیره کند.

مشخص نیست که آیا این عملکرد واقعاً ناپدید خواهد شد – به اندازه دلایل احتمالی تسلا برای این مرحله. در هر صورت، این کار یک عملکرد ماندگار را غیرفعال می کند علنی مورد انتقاد قرار گرفت بود: پلیس برلین و اداره پلیس جنایی ایالتی مسئول می خواستند تسلا را از املاک خود منع کنند – اما ابتکار عمل را پس گرفتند.

تسلاها در واقع قرار است با نرم‌افزار زندگی صاحبانشان را آسان‌تر کنند – اما خلبان خودکار، که در این ویدیو قابل مشاهده است، هم به خوبی کار نمی‌کند.

بسیاری از طرفداران تسلا آلمان ممکن است با یک سورپرایز ناخوشایند روبرو شوند: قطعا “حالت نگهبانی” بحث برانگیز ممکن است برای مشتریان در آلمان محدود شود اراده. این چیزی است که کاربر معروف توییتر و خبره تسلا @tesla_adri به آن اشاره می کند:

بنابراین حالت نگهبان (به انگلیسی: Sentry Mode) باید اصلاح می شد. تا به حال، صاحبان تسلا قادر به استفاده از آن بوده اند تا بتوانند آنچه را که در مجاورت خودروی الکترونیکی پارک شده آنها اتفاق می افتد به طور زنده از طریق تلفن هوشمند خود دنبال کنند، احتمالاً اکنون این پایان کار خواهد بود. طبق این توییت، این از پیکربندی تسلا مشهود است.

تسلا در بسیاری از زمینه ها نسبت به سایر خودروهای الکتریکی برتری دارد. مهم‌تر از همه، نرم‌افزاری که خودروهای الکترونیکی آمریکایی ارائه می‌کنند اغلب بسیار فراتر از رقبا است. در یک مورد بسیار دور: اکنون نشانه هایی وجود دارد که عملکرد نظارتی مورد انتقاد شدید برای تسلاس آلمانی به زودی دیگر در دسترس نخواهد بود.

تسلا

آیا تسلا نظارت را محدود می کند؟ پخش زنده ممکن است ناپدید شود

تسلا 3 به طور مستقل درایو می شود (ویدیوی سازنده)

مشکلات به همین جا ختم نمی شود: حامیان مصرف کننده در حال حاضر تسلا را دارند به دادگاه کشیده شد تا به حالت نگهبان پایان دهد. خودروهای الکترونیکی می توانند در هر زمان از مردم عکس بگیرند و در نتیجه حقوق شخصی آنها را زیر پا بگذارند. در بدترین حالت، این می تواند به یک مشکل پرهزینه برای رانندگان تبدیل شود.منبع

او آنجاست توضیحات عملکرد “دوربین زنده” حذف شد ویژگی ممتاز حالت نگهبان، که می تواند ضبط های رمزگذاری شده را به یک تلفن هوشمند متصل منتقل کند. به گفته @tesla_adri، توضیحات در آلمان اکنون مانند سوئیس است. انتقال زنده ضبط‌های دوربین در آنجا ارائه نمی‌شود.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و 6000 یورو جایزه بگیرید

پلیس و حمایت از مصرف کننده: حالت نگهبان تسلا به خوبی مورد استقبال قرار نگرفت