ویژگی منفور جامعه را بیگانه می کند

ماموریت هایی که می توان در منو انتخاب کرد و گزینه های بارگذاری نیز یادآور بسیاری از موارد است فاجعه بازی‌ها به‌عنوان سرویس، انتقام‌جویان مارول توسط Square Enix. بسیاری از نظر دهندگان از این برداشت اولیه کاملاً ناامید شده‌اند، اگرچه برای برخی، اصل همکاری 4 نفره قبلاً به مفهومی اشاره می‌کند که در آن خدمات زنده و تراکنش‌های خرد در مرکز قرار می‌گیرند.

  • تمام هیاهوی من برای بازی در یک لحظه از بین می رود. این آخریشه.” (کاربر Reddit Wheresthelambsauceee)
  • ” پاس نبرد؟ بارگیری؟ ارزهای مختلف؟ من 8 سال منتظر این بودم lol.” (کاربر Reddit Relative_Cause1528)
  • “بله. خیلی شبیه انتقام جویان به نظر می رسد. اگر واقعی باشد سریع از آن می گذرم.” (کاربر Reddit shichibukai3000)

با Suicide Squad: Kill the Justice League، ناشر برادران وارنر می‌خواهد یک بازی موفق دیگر را در دنیای DC به دست آورد. پس از سه گانه تحسین شده Arkham، انتظارات برای ماجراجویی ابرقهرمانی فراری توسعه دهنده Rocksteady که قرار است در سال 2023 منتشر شود، زیاد است. آ تصویر لو رفته از منوی بازی با این حال، اکنون این نگرانی وجود دارد که این بازی می تواند به یک پروژه خدماتی زنده با تراکنش های کوچک تبدیل شود.

مثل انتقام جویان مارول؟ Battle Pass طرفداران را می ترساند

بستر، زمینه:رایانه شخصی ویندوز، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس

(منبع: Reddit)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به روز رسانی در 24 فوریه 2023:

زبان ها:انگلیسی آلمانی

آخرین تریلر نیز مورد استقبال طرفداران قرار نگرفت – قسمت گیم پلی بازی را در ویدیو اینجا ببینید.

کاربران Reddit تصورات قبلی را از موهای بد جوخه انتحار به جا می گذارند. بعد از چند هفته پیش وحشت زده از نبرد پاس و منوی بارگیری که بسیاری را به یاد سرویس زنده انتقام جویان مارول می اندازد، اجبار آنلاین اکنون وضعیت را تشدید می کند. این واقعیت که طرفداران باید 8 سال از زمان Arkham Knight برای ماجراجویی بعدی Rocksteady DC منتظر بمانند و این که اکنون به عنوان یک بازی سرویس زنده à la Anthem به نمایش در می آید، برای بسیاری ناامید کننده تلخ است.

نگاهی به پرسش‌های متداول برای بازی اکشن ماجراجویی Suicide Squad: Kill the Justice League نشان می‌دهد که سازنده Rocksteady، اجرای آنلاین را در بازی ادغام کرده است. بنابراین نمی‌توانید فیلم پرفروش DC را بدون اتصال به اینترنت بازی کنید – یک تصمیم که همانطور که انتظار می رفت منجر به اعتراضاتی در Reddit شد منجر می شود. آنلاین بودن اجباری همیشه یکی از ناپسندترین ویژگی‌های جامعه بوده است، به خصوص زمانی که به تک‌نفره نیز گسترش می‌یابد.

SUICIDE SQUAD: KILL THE JUSTICE LEAGUE – تریلر گیم پلی Deutsch Deutsch (2021)

Suicide Squad: Kill the Justice League

تریلر گیم پلی Suicide Squad: Kill the Justice League را در زیر ببینید:

پیام اصلی از 19 ژانویه 2023:

Suicide Squad: Kill the Justice League – تصویر لو رفته باعث غوغا می شود

Suicide Squad: Kill the Justice League هنوز جرقه‌ای برانگیخته نشده است – و در حال بدتر شدن است. بعد از اینکه طرفداران در مورد Battle Pass هیجان زده شدند، Rocksteady با ویژگی منفور آنلاین ناامیدی بیشتری را اضافه کرد.

Suicide Squad: Kill the Justice League