ویژگی مفید جوامع را بهتر می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

واتس اپ در حال کار بر روی یک ویژگی جدید برای جوامع است. اعضا می‌توانند گروه‌های جدیدی را به ادمین‌ها پیشنهاد دهند که سپس به همراه همه کاربران بخشی از انجمن می‌شوند. با این حال، کاربران همیشه باید کنترل خود را در مورد اینکه آیا می‌خواهند بپیوندند یا نه حفظ کنند.

WhatsApp: پیشنهادات گروهی برای جوامع

زبان ها:آلمانی

از آنجایی که تا کنون است فقط یک آزمایش است، جزئیات کامل پیشنهادات گروه هنوز مشخص نشده است. حداقل می دانیم که مدیران نه تنها به صورت جداگانه در مورد پیشنهادات می توانند تصمیم بگیرند. شما همچنین می توانید همه پیشنهادات را یکجا بپذیرید یا رد کنید (منبع: WABetaInfo).

این ترفندهای واتس اپ را باید بدانید:

واتس اپ: پیشنهادات گروه چه زمانی می آید؟

نسخه:2.23.7.14

مجوز:نرم افزار رایگان

هدف از عملکرد پیشنهادی جدید تشویق سایر اعضای جامعه است برای کمک به کشف گروه های جدید. برای اینکه هرزنامه در اینجا رخ ندهد، ادمین ها به عنوان تصمیم گیرنده دخالت می کنند. هنوز مشخص نیست که آیا می توان جوامع را نیز به گونه ای تنظیم کرد که پیشنهادات گروهی امکان پذیر نباشد.

پیشنهادات گروه تا کنون تنها در نسخه بتا نوع اندروید پیام رسان ظاهر شد هر کسی که در برنامه بتای واتس اپ شرکت می کند می تواند قبل از هر کس دیگری آن را آزمایش کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که نسخه نهایی واتس اپ چه زمانی گسترش خواهد یافت و پیشنهادات گروهی برای جوامع را نیز شامل می شود.

یک ویژگی جدید برای جوامع در نسخه بتا واتس اپ برای اندروید ظاهر شده است و هم اکنون در حال آزمایش است. این باید به اعضا این فرصت را بدهد برای پیشنهاد گروه ها به مدیرانکه از نظر موضوعی با جامعه مطابقت دارد. اگر مدیران تصمیم مثبت بگیرند، گروه بخشی از جامعه خواهد شد. با این حال، کاربران خودشان تصمیم می گیرند که آیا می خواهند به انجمن بپیوندند یا خیر. این به طور خودکار اتفاق نمی افتد.