واتس اپ در فواصل زمانی معین ویژگی های جدیدی دریافت می کند. اکنون یک ویژگی باز شده است که شخصاً بر شما تأثیر می گذارد. می توانید آواتار خود را در واتس اپ ایجاد کنید و بخشی از واتس اپ شوید.

واتس اپ اجازه ایجاد آواتار را می دهد

اگر قبلاً هر ایموجی، گیف و استیکر را ارسال کرده اید و به دنبال غذای جدیدی برای واتس اپ هستید، این ویژگی جدید ممکن است برای شما مناسب باشد. در آخرین نسخه بتای واتس اپ برای اندروید، می توانید خودتان بخشی از واتس اپ شوید. واتس اپ اکنون اجازه می دهد ایجاد آواتار، که می توانید از آن نه تنها به عنوان عکس پروفایل، بلکه به عنوان استیکر با ژست ها و احساسات مختلف استفاده کنید.

اکنون می توانید یک آواتار از خود در WhatsApp ایجاد کنید. (منبع تصویر: GIGA)

می توانید عملکرد را در تنظیمات پیدا کنید. در آنجا، آواتار مورد دوباره ظاهر شده است. با توضیح راهنمایی می شوید و می توانید تنظیمات زیادی برای ظاهر و لباس آواتار انجام دهید. تو می توانی تصویر شخصی خود را ایجاد کنید. اگر موفق شدید، سپس آواتار را ذخیره می کنید، می توانید از آن به عنوان تصویر نمایه استفاده کنید و برچسب های متناسب با آن را ارسال کنید.

اگرچه عملکرد جدید در ابتدا فقط در واتس اپ برای اندروید ظاهر شد، اما اگر همه چیز در تست بتا کار کند، به زودی برای کاربران آیفون نیز در دسترس خواهد بود. در حال حاضر ظاهر بسیار خوبی دارد. هیچ خطایی پیدا نکردم

بهترین جایگزین های واتس اپ ارائه شده در ویدیو:

آواتار نیز قابل حذف است

اگر آواتار در واتس اپ ایجاد کرده اید و دیگر از آن راضی نیستید، می توانید به سادگی آن را حذف کرده و یک آواتار جدید بسازید. گزینه های طراحی آنقدر متنوع هستند که می توانید خلاقیت خود را آزاد کنید. شما مجبور نیستید آواتار خود را مطابق با خودتان طراحی کنید، شما واقعاً می توانید بخار را رها کنید. به محض اینکه عملکرد برای همه در دسترس باشد، به شما اطلاع خواهیم داد.