ویژگی انحصاری به زودی برای تلفن های همراه ارزان اپل

این گرافیک جزئیات بیشتری را نشان می دهد. آنچه قبلاً می دانستیم: آیفون 15 و آیفون 15 پلاس «جزیره پویا» مدل های فعلی پرو را تطبیق می دهند. را iPhone 17 Pro (Max) در سال 2025 سپس سنسورهای Face ID را دریافت می کند که در زیر صفحه نمایش قرار می گیرند. به جای دهانه قرصی، فقط یک سوراخ کوچک برای دوربین جلوی واقعی باقی می ماند.

تریلر آیفون 14 پرو-اپل

چشم انداز سال های آینده

اگر پول مشکلی نیست، کاربران اپل دوست دارند از مدل های گران قیمت پرو در میان آیفون ها استفاده کنند. اگر می خواهید پس انداز کنید یا مجبور هستید، به دو مدل استاندارد پایبند باشید. آنها در نهایت در دو سال ارتقا خواهند یافت و از یک جنبه مهم به سطح خواهند رسید.

سیب
آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

زمانی که اپل برای اولین بار با آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس سریع عرضه کرد نمایشگر ProMotion با نرخ تازه سازی تا 120 هرتز معرفی شد، مشتریان آیفون 13 معمولی چیزی دریافت نکردند. این جدایی هنوز وجود دارد و شکارچیان مقرون به صرفه همچنان باید در سال آینده بدون ویژگی نمایشگر کار کنند.

آیفون‌های 2025: 120 هرتز برای همه مدل‌ها

مدل های استاندارد تا سال 2027 این فناوری را دریافت نخواهند کرد. در همان سال، اپل این فناوری را پنهان خواهد کرد آیفون 19 پرو (حداکثر) در نهایت دوربین زیر نمایشگر قرار می گیرد و دیگر محدودیتی برای دید صفحه نمایش وجود ندارد.

همانطور که راس یانگ، آگاه داخلی و کارشناس نمایش در یک توییت اخیر فاش می کند، این در نهایت دو سال دیگر تغییر خواهد کرد. یک نمودار نشان می دهد که اپل در حال برنامه ریزی است در سال 2025 آیفون 17 به جای نمایشگر معمولی LTPS به یک نمایشگر به اصطلاح LTPO مجهز شود. معنی: ProMotion در نهایت به شکارچیان معامله در میان خریداران آیفون می رسد.

نمایشگر ProMotion و Always-On در حال حاضر فقط در مدل های Pro در دسترس هستند:

یانگ در مورد نمایشگر همیشه روشن اظهارنظر خاصی نمی کند. این یک صفحه نمایش LTPO پیشرفته است که در iPhone 14 Pro (Max) استفاده می شود. نرخ تازه‌سازی را می‌توان به کمتر از 1 هرتز کاهش داد، که باعث می‌شود نمایشگر همیشه روشن صرفه‌جویی در مصرف انرژی را ممکن کند. با کمی خوش شانسی، اپل مدل های استاندارد را نیز تا دو سال دیگر ارائه خواهد کرد فناوری LTPO بهبود یافته است.