ویدیوی TikTok خود را حذف کنید – در غیر این صورت اخراج خواهید شد

در واقع، یکی از کارمندان اپل فقط می‌خواست به مشتری کمک کند، اما ویدیوی بی‌ضرر TikTok او عواقبی دارد. او باید ویدیو را حذف کند، در غیر این صورت، به گفته اپل، ممکن است خطر فسخ وجود داشته باشد. او به جای حذف ویدیوی TikTok، اکنون ویدیوی دوم را منتشر کرده است.

سیب

اپل کارمند خود را به خاطر ویدیوی TikTok تهدید کرد

به جای حذف ویدیو، کمپبل دومین پست خود را در TikTok ارسال کرد. او در آنجا توضیح می‌دهد که دستورالعمل‌های رسانه‌های اجتماعی اپل هرگز به این موضوع اشاره نمی‌کنند که کارمندان اپل اجازه ندارند در پلتفرم‌هایی مانند TikTok خود را به عنوان چنین معرفی کنند. در اولین ویدیو، او خود را به عنوان یک “مهندس سخت افزار تایید شده” توصیف کرد که برای شرکتی کار می کند که “در مورد میوه ها زیاد صحبت می کند و آن را دوست دارد.”

به گفته کمبل، قبل از اولین ویدیو، او “هیچ وقت واقعاً به عنوان یک کارمند اپل معرفی نشد.” او همچنین اشاره می کند که او هیچ راز داخلی را فاش نکنید، اما برعکس فقط اطلاعات قابل مشاهده عمومی را با یک مشتری به اشتراک گذاشت (منبع: پاریس کمپبل در TikTok).منبع

چگونه ویدیوهای TikTok خود را حتی بهتر کنیم:

TikTok: کارمند اپل از خود دفاع می کند

پاریس کمپبل، کارمند اپل، ویدیویی را در TikTok از یک کاربر آیفون که گوشی هوشمندش به سرقت رفته بود، پیدا کرد. او بدون هیچ مقدمه ای واکنشی نشان داد و در آن به مشتری توصیه کرد تحت هیچ شرایطی از آیفون خود خارج نشود. او می‌گوید این تنها راه است که از ورود دزدان به آیفون جلوگیری می‌کند. در ویدئویی که خودش داده است غیر مستقیم به عنوان کارمند اپل شناخته شده.

با این حال، توصیه های خوش نیت عواقبی دارد. به گفته کمبل، یکی از مدیران اپل با او تماس گرفته است. او به او دستور داد تا ویدیوی TikTok را حذف کند. در غیر این صورت اقدامات انضباطی تا و از جمله فسخ تهدید کند. وقتی از او پرسید که اگر ویدیو آنلاین بماند دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد، فقط یک پاسخ کوتاه وجود داشت. گفته می شود که مدیر دوباره تماس خواهد گرفت. هنوز این اتفاق نیفتاده است.