ویدیوها به زودی بسیار بهتر به نظر می رسند

هزینه YouTube Premium است 11.99 یورو در ماه. اگر YouTube Music Premium کافی باشد، 9.99 یورو است. اشتراک خانوادگی 17.99 یورو در ماه در دسترس است، در حالی که خانواده ها 14.99 یورو در ماه برای YouTube Music Premium می پردازند.

نسخه:متفاوت است

زبان ها:آلمانی

YouTube Premium ویژگی‌های جدیدی دریافت می‌کند

به طور قابل توجهی ارزان تر است تعرفه دانشجویی با 6.99 یورو در ماه برای YouTube Premium و 4.99 یورو برای YouTube Music Premium.منبع

گزینه Smart Download نیز جدید است. یوتیوب یعنی همین دانلود خودکار ویدیوهای پیشنهادیتا بعداً آنها را به صورت آفلاین تماشا کنید. آخرین نوآوری این است که کاربران YouTube Premium می توانند جلسات ویدیویی مشترک را از طریق Google Meet شروع کنند. فقط برای شرکت کردن نیازی به یک حساب پریمیوم ندارید.

گزینه پرداخت یوتیوب در حال ارتقا است: همانطور که پلتفرم استریم اکنون اعلام کرده است، کاربران YouTube Premium باید از جمله موارد دیگر، ویدیوهای FullHD را با نرخ فریم بالاتر تماشا کنید می توان. این تضمین می کند که تصویر واضح تر با وضوح یکسان باشد، اما همچنین به انتقال داده های بیشتری نیاز دارد. در عمل، نرخ فریم بالاتر می تواند تفاوت بین FullHD و 4K را کاهش دهد.

به عنوان یک عملکرد جدید دیگر، یوتیوب به زودی این امکان را ارائه می دهد لیست های پخش را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود نیز مدیریت کنید. به این ترتیب، همچنین می توان تعیین کرد که کدام ویدیو در حال حرکت در مرحله بعدی پخش می شود (منبع: یوتیوب بلاگ).

بهتر است YouTube Premium را از طریق iOS رزرو نکنید:

YouTube Premium با 11.99 یورو در ماه

یوتیوب تعدادی ویژگی جدید را اعلام کرده است. از جمله اینکه ویدیوهای FullHD به زودی نرخ فریم بالاتری خواهند داشت. همچنین، لیست پخش را می توان در تلفن یا تبلت مدیریت کرد. با این حال، توابع جدید برای کاربران پولی رزرو شده است.