وقتی تسلا شروع به کار کرد، باید ببینید کجا می‌مانید

چرا اما به پاپ ماشین آلمانی اعتماد دارد فقط تسلا این توسعه شدید؟

اوپاپ فردیناند دودنهوفر اعتماد دارد تسلا و رئیسش ایلان ماسک نیز. به تازگی اعلام شد که کارخانه گیگافکتوری آلمان در Grünheide افزایش تولید سالانه به 1 میلیون دستگاه باید. تسلا می خواهد کارکنان خود را افزایش دهد و کارخانه را گسترش دهد.

دودنهوفر از یک موضوع واضح صحبت می کند “چالشی برای همه خودروسازان در سراسر جهان”. رئیس تسلا نشان داده است که “او با سرعت بسیار زیاد به جلو می رود و چیزهای عظیمی را حرکت می دهد. بنابراین همه باید بسیار مراقب باشند.»

ایلان ماسک هرگز از این واقعیت که نرخ تورم در حال حاضر بالا است ناراحت نشده است. او نقشه بدی دارد و بخشی از نقشه اش این است که بقیه را به زانو درآورد. او با ساختارهای قیمتی خود در بازار جهانی خودرو – در آلمان و اروپا – به طرز وحشتناکی عصبانی خواهد شد. نمی توان ورشکستگی سایر خودروسازان را رد کرد. ایلان ماسک هدفی دارد و برای رسیدن به این هدف از تمام توان و بی رحمی شدید خود استفاده می کند. و این هدف این است: او می خواهد و خواهد بود بزرگترین خودروساز جهان.

او مزیت تسلا را در تمرکز ماسک می بیند همیشه در حال اختراع مجدد تولید او کسی است که تفاوت زیادی در حوزه تولید ایجاد می کند. اگر او این کار را معقولانه انجام دهد، همینطور است برتر از همه زیرا او بهترین ساختار هزینه را دارد و اینگونه به 20 میلیون + X خود خواهد رسید.”

دودنهوفر به سختی می توانست کلمات تندتری پیدا کند. برای دستیابی به هدف خود برای تسلط بر بازار بین المللی خودرو، ماسک به ظرفیت های بزرگ تولید نیاز دارد. اگر طرح ماسک کارساز باشد، کارخانه‌ها در ایالات متحده، چین و آلمان و همچنین سایر مکان‌های آینده باید کار خود را انجام دهند.

فولکس‌واگن، بی‌ام‌و و مرسدس بنز حداقل از طریق کارخانه گیگافکتوری مزیت خواهند داشت: دودنهوفر مطمئن است که تامین‌کنندگان و خودروسازان در آلمان می‌توانند از تسلا و تغییرات گرونهاید بیاموزند.منبع

تسلا معیاری است که خودروسازان در سراسر جهان باید خود را با آن بسنجند و باقی خواهد ماند. فردیناند دودنهوفر در این مورد مطمئن است. فولکس‌واگن، بی‌ام‌و و شرکت هم‌اکنون برای همگام شدن با ایلان ماسک و خودروهای برقی‌اش مشکل دارند. رئیس تسلا هنوز در پشت مشعل است.

تسلا

Autopapst: تسلا به راحتی می تواند از تمام خودروسازان دیگر پیشی بگیرد

میلیون‌ها خودروی الکتریکی برای دودنهوفر مشکلی ایجاد نمی‌کنند: «اصلا تعجب نمی‌کنم که تسلا می‌خواهد تا یک میلیون خودرو در گرونهایده بسازد.» حتی می‌تواند بیشتر هم باشد. به گفته دودنهوفر، نرخ رشد قبلی تولید خودروهای الکترونیکی تسلا حتی 30 میلیون خودرو را ممکن می‌سازد. “بنابراین یک میلیون برای من واقع بینانه است” (منبع: RBB).

ایلان ماسک نه تنها نبوغ فرضی خود را در تسلا می سنجد:

ایلان ماسک ارائه می دهد: فولکس واگن و شرکت باید بسیار دقیق نگاه کنند