وضعیت واتس اپ با ویژگی جدید به طور کامل تغییر کردویژگی وضعیت WhatsApp بسیار محبوب است. می توانید به سرعت و به راحتی به همه مخاطبین بگویید که در حال حاضر چه چیزی در ذهن شماست. و دقیقاً به دلیل استفاده افراد زیادی از این عملکرد، به زودی یک ویژگی جدید به آن اضافه خواهد شد.

WhatsApp: پیام های صوتی در وضعیت

تا کنون می توانید متن، عکس، فیلم و گیف را در وضعیت WhatsApp ارسال کنید. بیشتر به زودی امکان پذیر خواهد بود. همانطور که WABetaInfo در یک نسخه آزمایشی اولیه کشف کرد، به زودی شما نیز خواهید دید می تواند پیام های صوتی را برای وضعیت ضبط کند. بنابراین اگر می‌خواهید چیزی به مخاطبین خود بگویید، لزوماً نیازی به ضبط ویدیو ندارید، فقط می‌توانید یک پیام صوتی ارسال کنید.

عملکرد جدید در WhatsApp توسط یک نماد اضافی مورد توجه قرار گرفت. به جای فقط یک دوربین و یک خودکار، نسخه آزمایشی WhatsApp برای اندروید نیز ناگهان یک میکروفون نمایش داده شد. شما به احتمال زیاد از آن برای ضبط مستقیم چیزی استفاده خواهید کرد، اما همچنین می توانید یادداشت های صوتی را که قبلاً به عنوان پیام وضعیت ضبط شده اند ارسال کنید. مشخص نیست که ترکیبی از صدا و متن یا GIF وجود خواهد داشت. اما شاید برای ظاهر کارساز باشد.

مانند سایر عناصر در واتس اپ، این یکی نیز استفاده می شود پیام صوتی برای وضعیت رمزگذاری شده سرتاسر به طوری که فقط کسانی که می شناسید و به آن اعتماد دارید می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

جایگزین های واتس اپ گاهی اوقات چیزهای بیشتری در مورد آن دارند:

ویژگی جدید واتس اپ چه زمانی در دسترس خواهد بود؟

مانند هر ویژگی جدیدی که برای WhatsApp ظاهر شده است، مشخص نیست. این پیام‌رسان می‌تواند در چند روز آینده، همانطور که در واکنش‌ها اتفاق افتاد، یا در ماه‌ها یا سال‌ها شروع به انتشار کند. با این حال، آنچه واضح است این است که ویژگی جدید وضعیت WhatsApp در حال توسعه است و برای همه پلتفرم‌ها و نه فقط اندروید در دسترس خواهد بود. در نسخه های آزمایشی اندروید، نوآوری ها فقط زودتر کشف می شوند. به محض اینکه اتفاقی افتاد به شما اطلاع خواهیم داد.منبع