ورود به سیستم بانکداری آنلاین کار نمی کند – چه کاری می توانید انجام دهید؟

اگر جزئیات ورود خود را فراموش کرده اید، به سادگی باید آنها را دوباره وارد کنید. همچنین ممکن است یک اختلال عمومی ایجاد شود و فقط باید منتظر کار تعمیر و نگهداری باشید. کار تعمیر و نگهداری معمولاً از قبل به صورت آنلاین اطلاع رسانی می شود. می توانید اختلالات بزرگتر و غیرمنتظره را در صفحه فیس بوک Commerzbank مشاهده کنید. بدترین وضعیت زمانی است که شما بچه ها حمله هکری اتفاق افتاد است. در این صورت، باید فوراً با بانک تماس بگیرید و در مورد تمام اقدامات بعدی صحبت کنید. یک نکته مفید: رمزهای عبور خود را ذخیره کنید هرگز روی رایانه شخصی نیست، بلکه آنها را به روش کلاسیک در یک نوت بوک یا نوت بوک یادداشت می کند. همچنین باید با استفاده از حروف و اعداد مختلف رمزهای عبور خود را تا حد امکان برای هر برنامه پیچیده کنید. اگر می ترسید تلفن همراه خود را گم کنید، یک زنجیر تلفن همراه می تواند مفید باشد.

چگونه می توانید بانکداری آنلاین خود را در Commerzbank رفع انسداد کنید؟

اگر ورود به سیستم بانکداری آنلاین Commerzbank کار نمی کند، دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد. گاهی اوقات یک مشتری خصوصی باید صبور باشد.

فرض کنید بدترین سناریو اتفاق افتاد و شما برای محافظت از خود حساب خود را قفل کردید. پس از ثبت نام، به سایت خود بروید تنظیمات TAN. روی “Manage” برای “mobile TAN” و سپس روی “Unblock” کلیک کنید. یک سفارش باز کردن قفل قبلا ایجاد شده است. این باید تکمیل، امضا و به شعبه ارسال شود. شما نمی توانید بلافاصله باز کردن قفل را خودتان شروع کنید. پشتیبانی 24/7 در دسترس است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

ممکن است بخواهید یک انتقال مهم انجام دهید یا فقط موجودی بانک خود را بررسی کنید و هیچ چیز کار نمی کند. به سختی چیزی آزاردهنده تر وجود دارد. برخی از دلایل این امر نسبتاً ساده هستند و اکثراً سریع حل می شوند. برخی دیگر می توانند جدی تر باشند و به زمان انتظار بیشتری نیاز دارند. در بخش بعدی، دقیقاً به شما خواهیم گفت که چرا ورود به سیستم بانکداری آنلاین Commerzbank شما کار نمی کند.

اگر می خواهید بدانید چگونه بهتر از خود محافظت کنید، این ویدیو را تماشا کنید پنج روش TAN.

با این 5 روش TAN از خود در برابر هکرها در بانکداری آنلاین محافظت می کنید!

چرا نتوانستید وارد بانکداری آنلاین شوید؟