واکنش فروشنده به قیمت مینی سیستم های خورشیدی

فروشنده ای در آنجا از طریق اتو 1899 یورو برای نیروگاه برق بالکن خود می خواهد. همچنین با مهرهای TÜV، استاندارد VDE و عملکرد برنامه تبلیغ می شود. اما اگر قطعات را به صورت جداگانه بخرید، واقعاً چه هزینه ای برای قطعات پرداخت می کنید؟

  • میکرو اینورتر NEP حدود 300 یورو
  • 2x Trina Solar با 405 وات هر کدام 260 یورو
  • کابل و درپوش حدود 40 یورو
  • هزینه کل: 860 یورو
به روز رسانی از 23 ژانویه 2023: ناگهان او شد قیمت از 1899 یورو به 849.90 یورو کاهش یافت (به اتو نگاه کنید). سخت افزار تعویض شد سلول های خورشیدی دیگر و اینورتر دیگر وجود دارد. این قیمت نیز نسبتاً بالاست. بنابراین اگر می خواهید نیروگاه بالکن بخرید، نگاهی دقیق بیندازید.

فروشنده اتو قیمت مینی سیستم خورشیدی را کاهش داده است. (منبع تصویر: GIGA)

اگر می خواهید یک سیستم خورشیدی مینی بخرید، باید خودتان را برای یک مجموعه کامل بدون براکت قیمت گذاری کنید با دو سلول خورشیدی در حدود 700 یورو و کمتر حرکت کنید نتتو چنین سیستمی را در محدوده خود داشت و فروش بسیار خوبی داشت. می توانید مجموعه های عالی را با کمتر از 700 یورو از نمایندگی های خورشیدی قابل اعتماد در eBay دریافت کنید. از این محدوده قیمت به عنوان راهنما استفاده کنید. همه این مجموعه ها با VDE سازگار هستند و در آلمان قابل استفاده هستند. پاره نشو هرچه چنین نیروگاه بالکنی را ارزان‌تر بخرید، این مجموعه سریع‌تر پرداخت می‌شود و در هزینه‌های زیادی صرفه‌جویی می‌کنید. دقیقا چقدر، من برای شما در منظومه شمسی کوچکم محاسبه می کنم.

اگر به یک نیروگاه بالکن علاقه مند هستید، با پیشنهادات بی شماری از بسیاری از خرده فروشان مواجه خواهید شد. همه می خواهند بتوانند چیزی را به مشتریان خود ارائه دهند. اما مراقب باشید، برخی از فروشندگان سیستم‌های خورشیدی کوچک خود را با قیمت‌های بسیار گزاف می‌فروشند – حتی در پلتفرم‌های تجاری بزرگی مانند اتو. اکنون قیمت کاهش یافته و سخت افزار جایگزین شده است.

بیشتر و بیشتر در نیروگاه های بالکن پاره کنید

این مقداری است که می توانید با یک نیروگاه بالکن صرفه جویی کنید:

این همان چیزی است که یک نیروگاه بالکن در حال حاضر می تواند هزینه داشته باشد

مقاله اصلی:

اگر دقیق تر جستجو می کردم احتمالاً قیمت های ارزان تری هم پیدا می کردم. اما شما روند را می بینید. بنابراین فروشنده درخواست می کند هزینه اضافی بیش از 1000 یورو برای این مجموعهکه می توانید به صورت تک تک با قیمت حدود 860 یورو خریداری کنید. بله، اجزای کمی گران‌تر در اینجا انتخاب شدند، اما قیمت کاملاً غیرقابل توجیه است. تقصیر اتو نیست زیرا این یک معامله گر است که فقط از پلتفرم استفاده می کند.

سیستم های خورشیدی مینی در حال حاضر به دلیل قیمت بالای برق بسیار محبوب هستند. اگر می توانید چند صد یورو سرمایه گذاری کنید و یک نیروگاه بالکن تهیه کنید که در هنگام تابش خورشید برق تولید می کند و آن را وارد شبکه خانگی می کند. در حالت ایده آل، شما حتی برای آن یارانه دریافت می کنید و مالیات فروش سیستم های خورشیدی نیز حذف می شود. به همین دلیل قیمت ها در چند هفته اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اما اینجا دوباره گوسفندان سیاهی هستند که می خواهند به درستی پول نقد کنند. من اینجوری هستم به طور اتفاقی با این پیشنهاد در اتو مواجه شدم (به اتو نگاه کن):

یک فروشنده در اتو 1899 یورو برای نیروگاه برق بالکن می خواهد. (منبع تصویر: GIGA)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع