وان پلاس با تلفن های همراه تاشو حمله می کند

ظاهرا وان پلاس در حال برنامه ریزی دو گوشی تاشو است. در چین نام های OnePlus V Fold و OnePlus V Flip برای این کار ثبت شده است. گفته می شود که این برند چینی در توسعه پیشرفت کرده است، به همین دلیل است که ارائه رسمی قریب الوقوع است.

OnePlus: شرکتی که در پشت

OnePlus: دو گوشی هوشمند تاشو در حال برنامه ریزی است

OnePlus به رویدادی برای 7 فوریه دعوت کرده است، جایی که شاید یک ابتدا به گوشی های تاشو نگاه کنید می توان پرتاب کرد. مسلما تبلت OnePlus Pad، تلفن همراه OnePlus 11 و هدفون OnePlus Buds Pro 2 در این روز ارائه می شود.

وان پلاس: ممنوعیت فروش مانع تا شدن تلفن های همراه می شود

Oppo Find N2 به این صورت است:

Oppo Find N2: گوشی های تاشو جدید معرفی شدند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

می توان حدس زد که OnePlus از آن پیروی کند گوشی های هوشمند تاشو از Oppo اراده. با Oppo Find N2 و Oppo Find N2 Flip، دو مدل در پایان سال گذشته معرفی شدند که در چند هفته آینده عرضه خواهند شد. باید دید که آیا عرضه آن در اروپا نیز برنامه ریزی شده است یا خیر.

آنچه OnePlus به طور دقیق برنامه ریزی می کند هنوز به اطلاع عموم نرسیده است. با این حال، مدتی است که مشخص شده است که این برند در حال کار بر روی تلفن های همراه تاشو است. همچنین شایعاتی مکرر وجود داشت که الف اولین مدل ممکن است در سال 2023 وارد بازار شود.

حتی اگر OnePlus تصمیم بگیرد گوشی های هوشمند تاشو خود را در آلمان عرضه کند، ممنوعیت فروش موجود مانع خواهد شد. هر دو وان پلاس و اوپو در حال حاضر به دلیل اختلاف با نوکیا اجازه ندارند تلفن های همراه خود را در آلمان عرضه کنند.

برند OnePlus که متعلق به Oppo است، می‌تواند در آینده نزدیک دو گوشی هوشمند تاشو ارائه کند (منبع: موکول شارما در توییتر). نام های تجاری ایمن شده OnePlus V Fold و OnePlus V Flip به شدت نشان می دهد که این دو مدل از نظر شکل یادآور تلفن های همراه تاشو سامسونگ هستند.