واقعا برای توییتر خیلی بد است

Mastodon خود را به عنوان یک جایگزین توییتر ارائه می دهد:

توییتر درآمد تبلیغاتی را با کاربران به اشتراک می گذارد

امور مالی توییتر فراتر از این است تحت فشار “بار سنگین بدهی”. (منبع: ایلان ماسک در توییتر). این مبلغ بالغ بر 13 میلیارد دلار است. چیزی که ماسک به آن اشاره نمی کند این واقعیت است که او این بدهی را در زمان به دست آوردن آن روی پلت فرم انداخت. به گفته ماسک، اکنون هدف دستیابی به جریان نقدی مثبت است “قبل از اینکه بتوانیم هزینه های تجملاتی را بر عهده بگیریم.”

زبان ها:آلمانی

توییتر: درآمد تبلیغات به شدت کاهش یافت

پس از تصاحب، ماسک به پلت فرم دستور داد تا اقدامات ریاضتی رادیکال انجام شود و اکثر کارمندان شغل خود را از دست دادند. به دنبال آن هرج و مرج در تأیید حساب های کاربری ایجاد شد که نتیجه آن شد بسیاری از تبلیغ‌کنندگان معروف ترک تحصیل کردند یا بودجه تبلیغاتی خود را کاهش دهند. به گفته ماسک، بسیاری از تبلیغ‌کنندگان اکنون به توییتر بازگشته‌اند. با این حال، این را نمی توان با درآمد تعیین کرد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در ماه ژوئن، ماسک اعلام کرد که کاربران سهمی از آن را خواهند داشت دریافت درآمد تبلیغاتی حاصل از محتوای آنها باید. چند روز پیش، اولین کاربران توییتر در واقع پیامی دریافت کردند که مبلغی را دریافت خواهند کرد. با این حال، این برنامه در حال حاضر باعث انتقاد شده است، زیرا تأثیرگذاران آشکارا جناح راست نیز از نظر مالی پاداش می گیرند (منبع: Handelsblatt).

این فقط کاربرانی نیستند که از توییتر فرار کنند. تعداد بیشتری از تبلیغ کنندگان نیز از این پلت فرم دور می مانند. حالا مالک الون ماسک خودش تایید کرده که اوضاع مالی چقدر بد است.