واتس اپ در درجه اول برای گوشی های هوشمند توسعه یافته است. پشتیبانی از دستگاه های بیشتری به مرور زمان معرفی شد. واتس اپ اکنون عملکردی را برای ساعت های هوشمند برای اولین کاربران منتشر کرده است که بسیاری از شما منتظر آن بوده اید.

واتس اپ با ساعت های هوشمند اندروید تماس می گیرد

واتس اپ مایل است در بسیاری از دستگاه ها اجرا شود تا استفاده از پیام رسان را تا حد امکان جهانی کند. در سال های اخیر تغییرات زیادی برای این منظور ایجاد شده است. یک نوآوری دیگر در آخرین نسخه بتا واتس اپ برای اندروید مشاهده شده است. از نسخه 2.22.19.11، تماس‌های WhatsApp را می‌توان تحت Wear OS 3.0 نیز دریافت کرد. بنابراین شما می توانید در یک با ساعت هوشمند اندرویدی خود تماس واتس اپ را در تلفن هوشمند اندرویدی خود بپذیرید و با آن تماس بگیرید

اگر صاحب یک Samsung Galaxy Watch 4 یا Galaxy Watch 5 هستید که Wear OS 3.x قبلاً در آن نصب شده است، می توانید از این عملکرد در ترکیب با نسخه بتای مناسب WhatsApp برای Android استفاده کنید. در Reddit، یک کاربر گزارش می دهد که بدون هیچ مشکلی با Galaxy Watch 4 کار می کند. لازم نیست عملکرد را روشن کنید. به محض نصب نسخه بتا، تماس ها به طور خودکار در ساعت هوشمند متصل نمایش داده می شوند. با این حال، واتس اپ کاملا مستقل از تلفن همراه اندرویدی نیست. یک گوشی هوشمند همچنان باید به ساعت هوشمند متصل باشد.

بهترین جایگزین برای واتس اپ:

چه زمانی قابلیت واتس اپ برای همه باز می شود؟

مانند همیشه با چنین اکتشافاتی در نسخه بتا واتس اپ، مشخص نیست که در نهایت چه زمانی فعال می شود. حداقل افرادی که توانسته اند آن را امتحان کنند، تجربیات خوبی از آن داشته اند. بنابراین نباید خیلی طول بکشد تا هر صاحب یک ساعت هوشمند اندرویدی جدیدتر بتواند تماس‌های روی ساعت را نیز بپذیرد. اگر در این راستا اتفاقی افتاد به شما اطلاع خواهیم داد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.