واتس اپ همچنان ویژگی های جدیدی را معرفی می کند که کم و بیش پیام رسان را غنی می کند. این بار قابلیتی باز شده است که مسنجر را به طور کامل تغییر می دهد. می توانید از واتس اپ با یک حساب کاربری در دو گوشی هوشمند استفاده کنید. که تا الان امکان پذیر نبود.

واتس اپ حالت همراه را باز می کند

واتس اپ مدت زیادی است که روی ویژگی جدیدی کار می کند که به شما امکان می دهد از مسنجر در چندین دستگاه با یک شماره استفاده کنید. این امر با تبلت ها و رایانه های شخصی از پایان سال 2021 امکان پذیر شده است. با این حال، حتی در آن زمان نیز مشخص بود که واتس اپ نیز مایل است امکان استفاده همزمان از این پیام رسان را در دو گوشی هوشمند ایجاد کند. دقیقاً این عملکرد اکنون برای برخی از کاربران در دسترس قرار گرفته است قفل نسخه بتا واتس اپ برای اندروید را باز کرد (منبع: WABetaInfo).

اگر گوشی هوشمند دومی دارید و می‌خواهید از حساب اول خود با WhatsApp چت کنید، لازم نیست هنگام تنظیم پیام‌رسان در دستگاه دوم شماره را وارد کنید، بلکه به تنظیمات بروید و آنجا با گوشی هوشمند دیگری ارتباط برقرار کنید. به محض اینکه تلفن همراه دوم را از طریق دستگاه اصلی خود فعال کنید، چت ها در هر دو گوشی هوشمند همگام می شوند. این همچنین با رایانه های شخصی و تبلت ها کار می کند. بنابراین، پشتیبانی واقعی از چند دستگاه در حال شکل گیری است و به زودی می توانید پتانسیل کامل آن را در تمام دستگاه های خود به کار بگیرید.

اینها بهترین جایگزین های WhatsApp هستند:

قابلیت جدید WhatsApp هنوز در حال توسعه است

همانطور که در بالا ذکر شد، ویژگی واتس اپ تاکنون تنها در نسخه بتا برای برخی از کاربران ظاهر شده است. این شرکت اکنون این ویژگی را از نزدیک آزمایش خواهد کرد، زیرا همگام سازی چت ها و محتوا در مورد این عملکرد بسیار مهم است. از این گذشته، اگر قبلاً دو تلفن همراه و شاید یک تبلت و یک رایانه شخصی را وصل کرده اید، همه چیز باید همزمان روی دستگاه ها ظاهر شود. یک برنامه تبلت واقعی نیز در راه است. بنابراین به زودی می توان از کل طیف عملکردها استفاده کرد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.