واتس اپ در فواصل زمانی معین ویژگی های جدیدی دریافت می کند که استفاده از پیام رسان را برای شما آسان تر می کند. این بار سه نفر هستند که بر گروه‌ها، نظرسنجی‌ها و تماس‌های ویدیویی تأثیر می‌گذارند. همه عملکردهای جدید باید بالاترین استانداردهای امنیتی را برای محافظت از حریم خصوصی شما رعایت کنند.

واتس اپ قابلیت های جدیدی را باز می کند

دوباره آن زمان است. واتس اپ در حال دریافت ویژگی های جدیدی است که قبلا چندین بار در شایعات ظاهر شده است. به عنوان مثال جوامع. با استفاده از این ویژگی، مدیران می‌توانند چت‌های گروهی مرتبط را دسته‌بندی کنند و مدیریت آن‌ها را با هم آسان‌تر کند. مدیران می توانند به جای ارسال پیام به هر گروه به صورت جداگانه، پیامی را به یک انجمن ارسال کنند که سپس در هر چت گروهی مرتبط ظاهر می شود. یک مثال: شما یک فرزند داشتید اما چت های گروهی متفاوتی داشتید که نمی خواهید هر بار یک پیام را ارسال کنید. فقط یک انجمن ایجاد کنید و به راحتی جزئیات نوزادان را به طور همزمان با همه گروه ها به اشتراک بگذارید. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. واتس اپ آن را اینگونه توضیح می دهد:

واتس اپ همچنین دو عملکرد دیگر را ادغام کرده است:

  • نظر سنجی: اکنون می توانید به راحتی در واتس اپ نظرسنجی ایجاد کنید. اگر تصمیمی باید گرفته شود، می توانید به سادگی یک نظرسنجی کوچک ایجاد کنید و از بحث طولانی غیر ضروری اجتناب کنید.
  • تماس های تصویری: حتی اگر ممکن است کمی گیج کننده باشد، واتس اپ تماس ویدیویی را با حداکثر 32 نفر فعال می کند. بنابراین می توانید در گروه های بزرگتر از طریق ویدیو ارتباط برقرار کنید.

اینها بهترین جایگزین های WhatsApp هستند:

حتی گروه های بزرگتر باز شد

واتس اپ قبلا از 512 عضو در یک چت گروهی پشتیبانی می کرد. این رقم اکنون دو برابر شده است. اکنون در صورت تمایل می توانید چت های گروهی را با حداکثر 1024 کاربر پر کنید. این باید در درجه اول مورد علاقه شرکت هایی باشد که می توانند همزمان افراد بیشتری را مورد توجه قرار دهند. اما مطمئناً گروه های ذینفع دیگری نیز وجود دارند که مایلند در گروه های بزرگتر گرد هم آیند. برای اینکه اعلان های زیاد غرق نشوید، واتس اپ به صورت خودکار آنها را در گروه های بزرگ خاموش می کند. همه عملکردهای جدید رمزگذاری شده اند و بنابراین بالاترین استانداردهای امنیتی را برآورده می کنند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.