واتس اپ به کاربران منتخب قدرت بسیار بیشتری می دهدWhatsApp به طور مرتب با ویژگی های جدید به روز می شود. این بار، مسنجر حقوق بیشتری را برای کاربران خاص باز می کند و به آنها قدرت قابل توجهی نسبت به سایر افراد می دهد. این می تواند تأثیرات مثبت و در عین حال منفی بر پیام رسان داشته باشد.

WhatsApp: مدیران می توانند همه چیز را حذف کنند

به روز رسانی از 2 آگوست 2022: ادمین های اولین بار می توانند همه چیز را در نسخه آزمایشی WhatsApp حذف کنند. با توجه به WABetaInfo، عملکرد جدید در حال حاضر برای برخی از کاربران ارائه شده است. عرضه نهایی برای همه هنوز در انتظار است.

کالای اصلی:

اگر گروهی را در واتس اپ راه اندازی کنید و به عنوان ادمین در آنجا ذخیره شده باشید، قدرت بسیار بیشتری در مسنجر خواهید داشت. البته، تا اینجای کار، قبلاً این موضوع وجود داشت که بنیانگذاران این گزینه را داشتند که در صورت عدم رفتار، اعضا را از گروه حذف کنند. با این حال، در آخرین نسخه بتا واتس اپ، آنها به طور قابل توجهی قدرت بیشتری دریافت می کنند. ادمین ها می توانند همه پیام ها را در آنجا حذف کنند – حتی اگر ادمین پیام را خودش ننوشته باشد (منبع: WABetaInfo).

البته، این فرصت‌های جدیدی را برای مدیران یک گروه WhatsApp ایجاد می‌کند تا به یک گروه نظم دهند. ناخواسته پیام ها، تصاویر، فیلم ها یا پیام های صوتی می تواند به راحتی توسط شخص مسئول گروه حذف شود – مهم نیست که محتوا چقدر قدیمی باشد. به این ترتیب اگر برخی از اعضا نمی توانند خودشان رفتار کنند، اما نمی خواهید آنها را مستقیماً از گروه حذف کنید، می توانید نظم ایجاد کنید.

از طرف دیگر، یک ادمین البته می‌تواند محتوایی را که خودش دوست ندارد حذف کند و در نتیجه ممکن است موارد خاصی را پنهان کند. اگر یک ادمین چیزی را حذف کند، فقط در آنجا نشان داده می شود که توسط ادمین حذف شده است. بنابراین شما می توانید نتونستم بفهمم اونجا چیه، مگر اینکه در آن زمان اسکرین شات گرفته باشید. سپس محتوا به طور خودکار برای همه حذف می شود و دیگر قابل مشاهده نیست. این عملکرد هنوز در حال توسعه است، اما به زودی در دسترس خواهد بود.

بهترین جایگزین های واتس اپ:

کاربران واتس اپ نیز می توانند پیام ها را حذف کنند

این به ادمین های گروه های WhatsApp گزینه های بیشتری می دهد. کاربران عادی واتس اپ که فقط اعضای گروه هستند همچنان می توانند پیام های خود را برای مدت زمان مشخصی حذف کنند. در حال حاضر هیچ چیز در این عملکرد تغییر نخواهد کرد.منبع