واتس اپ: انقلاب ساعت های هوشمند آغاز شده است

برای اینکه بتوانید از واتس اپ در ساعت هوشمند اندرویدی استفاده کنید، باید این کار را انجام دهید آخرین نسخه بتا را نصب کرده باشید. اگر سپس به فروشگاه Google Play بروید، نصب ساعت هوشمند متصل به تلفن همراه به شما پیشنهاد می شود. به نظر می رسد این است:

از این پس می توانید واتس اپ برای اندروید را روی ساعت هوشمند خود نصب کنید به طور قابل توجهی بیشتر از مچ دست خود را انجام دهیدبدون نیاز به بیرون آوردن تلفن همراه می توانید به تمام چت های خود نگاه کنید، پیام های قدیمی را بخوانید و به تصاویر نگاه کنید. همه چیز از حساب شما همگام سازی می شود. البته، پیام‌ها نیز می‌توانند مستقیماً نوشته شوند، که به نوبه خود با تمام دستگاه‌های متصل به حساب همگام‌سازی می‌شوند.

در حال حاضر همه اینها فقط در صورتی کار می کند که از واتس اپ برای اندروید در نسخه بتا روی گوشی خود استفاده کنید. اتصال با ساعت هوشمند اندروید ابتدا باید آزمایش شود و در آینده قابل پیش بینی برای همه کاربران عرضه شود. حداقل تمام ساعت های هوشمند با Wear OS 3 پشتیبانی می شوند. در مورد مدل های قدیمی تر در حال حاضر مطمئن نیستید.منبع

اگر برای اولین بار واتس اپ را روی ساعت هوشمند اندرویدی راه اندازی کنید، از شما خواسته می شود که ساعت را با تلفن همراه خود جفت کنید. برای این کار باید کد طولانی تری وارد کنید. پس از مدتی تمام چت ها بارگذاری می شوند و می توانید شروع کنید.

در این ویدیو بهترین جایگزین های واتس اپ را به شما نشان می دهیم:

واتس اپ برای ساعت هوشمند اندروید برای اولین بار در نسخه بتا

اگرچه واتس اپ اساساً برای استفاده در تلفن های هوشمند ساخته شده است، اما اکنون می توان از آن در بسیاری از دستگاه های دیگر استفاده کرد. اکنون مالکان این امکان را دارند که مستقیماً از واتس اپ در ساعت هوشمند اندرویدی استفاده کنند. اما هنوز یک شکار کوچک وجود دارد.

واتس‌اپ روی ساعت‌های هوشمند اندرویدی قرار می‌گیرد

واتس اپ همچنان محبوب ترین پیام رسان جهان است. به همین دلیل دامنه عملکرد اپلیکیشن به منظور پوشش بهتر نیازهای کاربران به طور مداوم در حال گسترش است. واتس اپ دیگر نه تنها در گوشی های هوشمند، بلکه در رایانه های شخصی و تبلت ها نیز قابل استفاده است. خب تو هم بیا ساعت های هوشمند اندروید نیز (منبع: WABetaInfo).