Samsung Galaxy M52 5G اندروید 12 را با برخی بهبودها دریافت می کند:

در پایان سپتامبر 2021، سامسونگ یک گوشی هوشمند میان رده ویژه با گلکسی M52 5G ارائه کرد. فقط در خرده فروشان منتخب فروخته می شود. این شامل خود سامسونگ، اما آمازون نیز می شود. این گوشی هوشمند با قیمت 379 یورو وارد بازار شد و از آن زمان قیمت آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. آمازون در حال حاضر این گوشی هوشمند را در تمامی رنگ های موجود عرضه می کند فقط 229 یورو (مشاهده در آمازون).

با گلکسی M52 5G، سامسونگ یک گوشی هوشمند ارزان‌تر از Galaxy A52s 5G ارائه می‌کند، اما همچنان برخی از ویژگی‌های مشابه را ارائه می‌کند. در این میان، نوک داخلی گوشی هوشمند کوچک با باتری بزرگ و 5G به شدت کاهش یافته است. آمازون در حال حاضر این گوشی هوشمند را با بهترین قیمت عرضه می کند.

کاهش قیمت سامسونگ گلکسی M52 5G

با 5G، سامسونگ گلکسی M52 5G برای آینده مجهز شده است و در حال حاضر اندروید 11 هنوز به عنوان سیستم عامل استفاده می شود. با این حال، به روز رسانی های بیشتری در آینده وجود خواهد داشت، زیرا این گوشی هوشمند نیز تا سال های آینده توسط سامسونگ عرضه خواهد شد. در مجموع، یک گوشی هوشمند قوی برای مبتدیانی که به دنبال یک گوشی هوشمند خوب برای چند سال آینده هستند. با این حال، در مقایسه با گلکسی A52s 5G، این گوشی ضد آب نیست. اگر این را می خواهید، باید کمی بیشتر در جیب خود فرو کنید.