هواداران بازی را می شکنند و نمی خواهند متوقف شوند

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom یک بازی برای تقلب است. در واقع، توانایی های لینک به هر حال شبیه به تقلب است – که نینتندو نیز در نظر گرفته بود و به نوعی بازی را سرگرم کننده می کند. با این حال، اصل sandbox مبتکرانه برای برخی از طرفداران کافی نیست. در عوض، آن‌ها از آزادی‌های فراوان برای یافتن شکاف‌هایی در گیم‌پلی استفاده می‌کنند و از آن‌ها تا حد دلخواه خود بهره‌برداری می‌کنند. یک نقص جدید اکنون به آنها اجازه می دهد با سرعت از طریق Hyrule مانند علاءالدین روی فرش جادویی – و آنها در حال پرورش این نقص برای سرعت‌های سرعت هستند.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – [Nintendo Switch]

با سیب و تخته روی Hyrule:

در مصاحبه ای با Zelda speedrunners، Polygon گزارش می دهد که هنوز هیچ نقصی پیدا نشده است که به شما امکان می دهد از منطقه شروع رد شوید (منبع: Polygon). در نتیجه به نظر می رسد شکستن Tears of the Kingdom با وجود گیم پلی سندباکس آن بسیار سخت است. این بدان معنا نیست که تلاش نخواهد کرد – همانطور که در بالا می بینید.

بستر، زمینه:سوئیچ نینتندو

بازیکنان Zelda در حال شکستن و عشق به Tears of the Kingdom هستند

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 6/11/2023 ساعت 3:43 بعد از ظهر

رهایی:05/12/2023

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom اغلب به نظر می رسد که همه چیز تقلب است. اما این برای جامعه کافی نیست: آنها می خواهند در نهایت بازی را بشکنند و دیوانه وار روی آن کار می کنند.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom