هوآوی عملکرد جدید آیفون را به کار می گیرد – که اپل قبلاً خودش آن را کپی کرده بود

را هواوی سری نوا 11 گزارش شده است که دارای چیزی است که اپل آن را Dynamic Island می نامد. دوربین جلو و سایر سنسورهای تلفن های همراه با عملکردها و اطلاعات مختلفی احاطه شده اند (منبع: Huawei Central). اینها همیشه قابل مشاهده نیستند، اما فقط زمانی نمایش داده می شوند که مربوط به کاربر باشد. این می تواند تماس های ورودی یا تایمر در حال اجرا باشد.

آیفون 14 پرو (حداکثر): جزئیات جزیره پویا

جزیره پویا برای همه گوشی های اندروید از طریق برنامه

مسلم است که یکی برند فرعی سابق هوآوی این مفهوم را در اواخر سال 2018 معرفی کرد دارای (منبع: gizguide). با گوشی هوشمند Honor View 20، دوربین جلو با اطلاعات اضافی برای اولین بار استفاده شد، البته با وسعت کمتری نسبت به iPhone 14 Pro (Max). اگرچه آنر دیگر بخشی از گروه چینی نیست و به عنوان یک سازنده مستقل اداره می شود، اما کپی بی شرمانه اپل توسط هواوی نیست.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع اپل جزیره دینامیک را با آیفون 14 پرو (مکس) معرفی کرد، با آیفون 15 باید برای همه مدل ها در دسترس باشد. علاوه بر اپل، هوآوی هم اکنون ظاهراً به چنین جزیره پویایی علاقه نشان داده است. اما واقعاً چه کسی چه کسی را اینجا کپی کرده است؟

نحوه عملکرد جزیره پویا در آیفون:

گفته می شود که هواوی عملکردی را برای تلفن های همراه آینده ارائه می دهد که قبلاً از iPhone 14 Pro (Max) شناخته شده است. با این حال، این واقعا یک کپی نیست، در واقع یک برند فرعی از سازنده چینی بود که اولین کسی بود که جزیره دینامیک را ارائه کرد – حتی سال ها قبل از اپل.

هواوی

Huawei Nova 11 با Dynamic Island

دارندگان اندروید لازم نیست منتظر سری Nova 11 هواوی باشیدتا بتوان از جزیره پویا استفاده کرد. مدت کوتاهی پس از معرفی اپل، dynamicSpot، اولین برنامه رایگان که نحوه عملکرد آن را تقلید می کند، در فروشگاه Play گوگل ظاهر شد. البته، این برنامه تنها زمانی معنا پیدا می کند که تلفن همراه دارای بریدگی یا دوربین سوراخ دار باشد.