هنگام خرید آنلاین در هزینه خود صرفه جویی کنید: 18 نکته حرفه ای مبتکرانه

با این حال، بهترین پیشنهادات سال فقط در …

ایده خوبی است، به خصوص برای آیفون، زیرا دستگاه های دست دوم زیادی در گردش هستند که وعده صرفه جویی نسبتا بالایی را می دهند. در سایت هایی مانند reBuy، asgoodasnew و eBay با پیشنهادات جدی با گارانتی طولانی، حق بازگشت و قیمت پایین مواجه خواهید شد. این نه تنها از کیف پول شما، بلکه از محیط زیست نیز محافظت می کند.

به ندرت اتفاق می افتد که محصولی درست زمانی که به آن نیاز دارید کاهش یابد. بیشتر معاملات آنلاین به طور تصادفی در مقابل ما قرار می‌گیرند و شما خطر خرید چیزهایی را که واقعاً به آنها نیاز ندارید، فقط به این دلیل که در معرض فروش هستند، دارید.

حتی روز هفته نیز می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در شکار مقرون به صرفه داشته باشد، زیرا بسیاری از خرده‌فروشان در روزهای خاص، به‌ویژه در بخش الکترونیک، تبلیغات ثابتی را در کارنامه خود دارند. در نمایندگی‌های دیگر، تبلیغات هفتگی جدید در روزهای خاصی شروع می‌شود، بنابراین ارزش آن را دارد که در همان ابتدا بررسی کنید، زیرا بهترین پیشنهادها معمولاً خیلی سریع به فروش می‌رسند.

در دوره قبل از کریسمس، خرده‌فروشان نیز شما را با کمپین‌های تخفیف‌های متعدد جذب می‌کنند و به طور کلی ارزش خرید آنلاین برای رویدادها و تعطیلات مانند روز ولنتاین، عید پاک، روز مادر، روز مجردها و غیره را دارد، زیرا می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. بیشتر در این دوره ها

اکنون معامله خوبی انجام داده‌اید، یک کوپن بازخرید کرده‌اید و در هزینه‌های حمل و نقل صرفه‌جویی کرده‌اید – آیا موارد بیشتری وجود دارد؟ بله، با بازگشت نقدی! می‌توانید بابت خریدهای آنلاین انجام شده پول پس بگیرید – مستقیماً به یورو از طریق درگاه‌های برگشت نقدی مانند Shoop یا به طور غیرمستقیم با یک برنامه جایزه مانند Payback.

… رزرو پرواز یا هتل از طریق اینترنت. همه رجیسترها با تمام داده های کاربر موجود در اینجا کشیده می شوند. مشتری A با آیفون در مونیخ به احتمال زیاد از طریق موتور جستجوی قیمت X نسبت به مشتری B با گوشی هوشمند اندرویدی در براندنبورگ از طریق موتور جستجوی قیمت Y، پیشنهاد متفاوتی را از طریق موتور جستجوی قیمت X مشاهده خواهد کرد. همچنین ممکن است قیمت هر دو حتی بالاتر باشد اگر فقط آنها را انجام دهند. چند دقیقه بعد دوباره با همان پیشنهاد تماس بگیرید.

این گرافیک نشان می دهد: خرید آنلاین در آلمان روز به روز محبوب تر می شود. ما به شما خواهیم گفت 18 ترفند نهاییکه باعث موفقیت بیشتر خرید اینترنتی شما می شود.

در واقع همیشه می توانید هنگام خرید آنلاین چند یورو پس انداز کنید – صرف نظر از اینکه یک کالا در حال حاضر کاهش یافته است یا خیر. تقریباً همیشه امکان بازخرید کوپن در صندوق وجود دارد. به عنوان مثال، مشتریان جدید اتو می توانند به طور منظم 15 یورو به اضافه هزینه حمل و نقل را با یک کوپن پس انداز کنند. البته اگر بتوانید کوپن ها و کمپین های تخفیف را ترکیب کنید، بیشترین صرفه جویی را خواهید کرد.

گاهی اوقات کمک می کند که خودتان را به طور خاص متعهد نکنید، بلکه به جستجوی گسترده تر بپردازید. نمونه خرید گوشی هوشمند: آیا باید دقیقاً مدل مشکی باشد یا ممکن است مدل دیگری باشد؟ آیا به دستگاه بالایی فعلی نیاز دارم یا دستگاه قبلی کافی است؟ آیا باید یک گوشی هوشمند جدید باشد یا به اندازه کافی استفاده شده یا بازسازی شده است؟

نه تنها سایت‌های مقایسه قیمت، بلکه بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین مانند آمازون، اتو یا MediaMarkt اکنون آن را ارائه می‌دهند: دفترچه یادداشت. مزایا: شما می توانید محصولات مورد نظر خود را روی آن ثبت کنید، آن را با دوستان/خانواده به اشتراک بگذارید و به محض ارزان شدن محصول در لیست آرزوهایتان به شما اطلاع داده می شود. نقطه ضعف: عملکرد یادداشت فقط با یک حساب قابل استفاده است.

«کالاهای مرمت شده» به دستگاه هایی گفته می شود که تعمیر اساسی شده و فاقد هرگونه نقص فنی و اپتیکی بوده و دارای تاییدیه متخصص هستند. بسته به خرده فروش ممکن است گارانتی محدود باشد. آمازون، eBay و asgoodasnew مجموعه بزرگی از کالاهای بازسازی شده را ارائه می دهند. مزیت محصولات بازسازی شده این است که ظاهر و عملکرد آنها مانند نو هستند، اما با قیمت های دست دوم موجود هستند.

مقایسه قیمت ها مزیت قاطع دیگری نیز دارد: فروشگاه های مشکوک معمولاً توسط ایده آلو و شرکت فهرست نشده اند. اگر می خواهید کاملاً مطمئن باشید، بهتر است خودتان فروشنده های مشکوک را بررسی کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که قبل از خرید باید بررسی کنید:

یک چاپ مناسب حداقل شامل: نام شرکت، شخص تماس، آدرس و شماره تلفن است. از قبل در اینترنت برای تجربیات سایر مشتریان با فروشنده جستجو می کند.

مثال ها: معاملات Aldi و معاملات Lidl در دوشنبه و پنجشنبه، معاملات ارزان نوت بوک هفته در روز دوشنبه، معاملات چند رسانه ای Otto در چهارشنبه، معاملات سایبری در Cyberport در روز پنجشنبه.

جمعه سیاه! یک کالای مذهبی برای مدت طولانی در ایالات متحده آمریکا، که سال به سال در اینجا محبوب تر است – در جمعه سیاه یک معامله بعدی دنبال می شود و می توانید بیش از هر زمان دیگری از سال پس انداز کنید. به صورت آنلاین، آمازون همچنین Cyber ​​Monday را شکل داد که در روز دوشنبه آینده دنبال می شود.

سایت های مقایسه قیمت مانند idealo، geizhals یا ارزان تر، نه تنها ارزان ترین قیمت آنلاین در حال حاضر را برای محصول مورد نظر شما به شما نشان می دهند، بلکه عملکردهای بسیار بیشتری را نیز ارائه می دهند، مانند …

نکته ما: به طور منظم کوکی ها و حافظه پنهان مرورگر خود را حذف کنید و قبل از رزرو هر قیمت را مستقیماً با ارائه دهنده مقایسه کنید.

به قول معروف: “چیزهای خوب زمان می برد”. این امر در مورد خرید آنلاین هوشمندانه نیز صدق می کند، زیرا خریدهای فوری و عجولانه اغلب گرانتر از سفرهای خرید حساب شده هستند. همانطور که کارشناسان دریافتند، خرید از طریق تلفن هوشمند می تواند گرانتر از رایانه شخصی باشد زیرا مشتریان در حال حرکت تحت فشار زمان بیشتری قرار دارند و (باید) سریعتر تصمیم بگیرند. اتفاقاً یک مثال افراطی این است…

دریافت کوپن ها با عضویت در خبرنامه یک چیز است، اما مزیت دیگری نیز دارد: بسیاری از فروشگاه های آنلاین تبلیغات انحصاری و سایر کوپن ها را برای مشترکان خبرنامه ارسال می کنند. نکته: برای اینکه آدرس ایمیل خصوصی شما مملو از ایمیل های تبلیغاتی نشود، توصیه می کنیم یک آدرس جایگزین برای “ایمیل ثانویه” تنظیم کنید. به این ترتیب پیشنهادی را از دست نمی دهید و ایمیل های مهم گم نمی شوند.

برخی از خرده فروشان آنلاین – به اصطلاح کلوپ های خرید – فقط پیشنهادات خود را برای مشتریان ثبت نام شده افشا می کنند. نمونه های برجسته Brands4Friends، VeePee، Zalando Lounge و Westwing هستند. کمپین های فروش به طور منظم برگزار می شود، جایی که اعضا می توانند بیش از 50 درصد در کالاهای مارک دار و طراح صرفه جویی کنند. با این حال، محبوب ترین محصولات خیلی سریع فروخته می شوند. علاوه بر این، معمولاً باید با زمان تحویل طولانی‌تر و هزینه‌های حمل و نقل بالا برای باشگاه‌های خرید حساب کنید. در اینجا نیز قبل از خرید باید قیمت ها را مقایسه کنید.

… امکان درک توسعه قیمت. این به شما امکان می دهد ببینید چه زمانی یک محصول با کمترین قیمت (بهترین قیمت) در دسترس بوده و آن را با پیشنهادات فعلی مقایسه کنید. اگر قیمت اخیراً افزایش یافته است، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که دوباره کاهش یابد – شبیه به یک شاخص سهام.

بله، خرید نیز یک امر فصلی است. به عنوان مثال، در بهار، کالاهای خانگی و وسایل الکترونیکی با قیمت های پایین در دسترس هستند، در حالی که در پاییز می توان بهترین قیمت های گوشی هوشمند را پیدا کرد.

چه فناوری، چه لباس یا مسافرت – افراد بیشتری به خرید آنلاین می پردازند. دلایل زیادی برای این وجود دارد: انتخاب بزرگتر، راحتی، اما مهمتر از همه قیمت های پایین نشان دهنده یک تور خرید در اینترنت است. ما 18 نکته برای شما داریم که چگونه می توانید حتی بیشتر در فضای آنلاین صرفه جویی کنید.

یکی از موارد کلاسیک در میان معاملات روزانه، معاملات رعد و برق در آمازون است. چند صد پیشنهاد در روز، قیمت بسیار کاهش یافته، اما فقط برای چند ساعت. با این حال، اینها همیشه معاملات واقعا خوبی نیستند؛ معاملات لایتنینگ به طور فزاینده ای به عنوان یک پلت فرم فروش برای ارائه دهندگان شخص ثالث در آمازون استفاده می شود. قبل از خرید، قیمت ها را مقایسه کنید و ببینید آیا معامله بهتری در بین پرفروش ترین های آمازون وجود دارد یا خیر.

آیا آیفون جدید را می خواهید، اما قیمت فعلی هنوز برای شما خیلی بالاست؟ اگر می توانید صبر کنید، باید یک ساعت زنگ دار قیمت تنظیم کنید. به محض رسیدن به قیمت مورد نظر یا کاهش قیمت، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود و می توانید بلافاصله اعتصاب کنید.

همچنین جالب:

خرید در آمازون: همه باید این 19 ترفند را بدانندAmazon Prime: همه مزایا در یک نگاه کارت اعتباری رایگان: اینها 7 بهترین VPN با تخفیف هستند: این تبلیغات واقعا ارزشش را دارندمنبع