همگام سازی آلمانی را پیدا کنید و زبان را تغییر دهید

برخلاف بسیاری از سرویس های پخش دیگر، با Crunchyroll نمی توانید فقط بین آهنگ های صوتی قسمت فعلی در پخش کننده جابجا شوید – تنها گزینه در حین پخش تغییر زبان زیرنویس ها است.

دوبله آلمانی کرانچی رول GerDub
شما می توانید نسخه آلمانی را یا به عنوان یک مورد فرعی یا در یک صفحه جداگانه در Crunchyroll پیدا کنید (منبع تصویر: GIGA)

به‌طور پیش‌فرض، سریال‌ها و فیلم‌ها در Crunchyroll به‌عنوان OmU ارائه می‌شوند، اما اکنون همگام‌های آلمانی بیشتری در سرویس پخش انیمیشن وجود دارد. با تصاحب ارائه‌دهنده سابق استریم آلمانی “Anime on Demand” و بعداً ناشر انیمه و مانگا Kazé، تعداد GerDubs به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

Synchros آلمانی را در Crunchyroll پیدا کنید

با سرویس استریم انیمه، نسخه‌های دوبله شده مختلف به‌عنوان فصل یا محتوای جداگانه فهرست می‌شوند. بنابراین باید قبل از پخش نسخه زبان صحیح را انتخاب کنید.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آزمون تخصصی برای طرفداران انیمه: آیا می توانید این 99 سریال را از روی یک عکس تشخیص دهید؟

حتی پس از تعمیرات اساسی و راه اندازی مجدد Crunchyroll، هنوز وجود دارد بدون عملکرد فیلتر ساده برای یک نسخه زبان خاص در حالی که اکنون می‌توانید هنگام «مرور» به «دوبله» محدود کنید، همچنین انیمیشن‌هایی را نیز مشاهده خواهید کرد که برای مثال، فقط دوبله انگلیسی یا زبان دیگری دارند.

فیلترهای همگام سازی Crunchyroll
متأسفانه، “دوبله” شامل همه دوبله های غیر از نسخه اصلی ژاپنی – از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و غیره است (منبع تصویر: GIGA)

را یادداشت‌های “OmU”، “Synchro” و “Synchronized” در نمای کلی متاسفانه هستند همیشه قابل اجرا نیست. شما می توانید سریال هایی با موسیقی متن آلمانی پیدا کنید، اما آنها فقط در زیر “OmU” فهرست شده اند. و “Synchro” یا “Synchronized” لزوماً به این معنی نیست که GerDub نیز ارائه می شود.

Crunchyroll همگام آلمانی فقط یادداشت OmU
حتی اگر اطلاعات فقط “OmU” را نشان دهد، باز هم می تواند نسخه دوبله آلمانی وجود داشته باشد (منبع تصویر: GIGA)

تغییر زبان: گزینه تنظیمات در پخش کننده وجود ندارد؟

اگر ژاپنی شما کمی زنگ زده است یا نمی خواهید در حین اکشن به زیرنویس خیره شوید، البته انیمیشن هایی با دوبله آلمانی (GerDub) نیز در سرویس پخش Crunchyroll وجود دارد. یافتن این مورد در مرورگر به اندازه برنامه آسان نیست. در اینجا می توانید دریابید که کجا و چگونه می توانید بررسی کنید که کدام انیمه به زبان آلمانی در Crunchyroll ارائه می شود.

خدمات پخش جریانی در یک نگاه

در اکثر موارد نسخه دوبله آلمانی را در انتخاب فصل خواهید یافت. در منوی تاشو باید فصل مناسب را با آن انتخاب کنید مخفف (DE) قبل را انتخاب کنید در برخی موارد نیز یک صفحه جداگانه برای تنظیمات دیگر وجود دارد. در اینجا توضیحات در ادامه عنوان انیمه آمده است (نسخه های همگام) یا (دوبله بین المللی).

را آسانترین راهبه همه سریال با موسیقی متن آلمانی طبق آزمایشات ما به شرح زیر است:

  1. Crunchyroll را باز کرده و روی آن کلیک کنید نماد ذره بین (جستجو کنید).
  2. اختیاری بدهید “آلمانی” یا “همگام آلمانی” در قسمت جستجو آ.
  3. زیر نقطه “سلسله” سپس شما آن را انتخاب کنید “بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر” (کامپیوتر) یا “مشاهده همه” (برنامه) روشن است.
  4. همه سریال‌های دارای موسیقی متن آلمانی اکنون برای شما نمایش داده می‌شوند – حتی اگر فقط نت “OmU” نمایش داده شود.

مشکل فیلترها و نکات

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع