همه گوشی‌های پیکسل تا سال ۲۰۲۵ معرفی شدند

گوگل از سال 2016 گوشی های هوشمند خود را تحت خانواده پیکسل عرضه می کند. موفقیت واقعی تنها سال گذشته بود، زمانی که شرکت آمریکایی پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را عرضه کرد. سری گوشی های هوشمند با پردازنده خاص خود، عملکردهای نرم افزاری انحصاری و طراحی غیرمعمول، خود را از رقبا و مدل های قبلی متمایز می کند.

عملکرد Pixel 7 Pro فعلی به این صورت است:

2025: دو طرح متفاوت، نسل سوم فولد

دو گوشی هوشمند پیکسل 8 باید در پاییز معرفی شوند.

2024: پیکسل 8a، پیکسل 9، نسل دوم فولد

  • پیکسل 8a: به گفته خودی ها، برنامه هایی برای پیکسل 8a باید به عملکرد Pixel 7a در بازار بستگی دارد. از آنجا که دقیقاً مانند اپل با آیفون SE، گوگل ظاهراً در نظر دارد هر سال سری a را به روز نکند. اگر Pixel 8a قرار بود عرضه شود، قیمت آن به 499 دلار افزایش می یابد.
  • پیکسل 9: سری پیکسل 9 می تواند در سال 2024 سه شاخه داشته باشد. زمانی یک مدل استاندارد و پرو، که جانشین پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو شده است و یکی نسخه پرو کوچکتر با صفحه نمایش 6.3 اینچی. به گفته خودی ها، گوگل می خواهد استراتژی اپل را کپی کند. سازنده فرقه همچنین آیفون های پرو را با صفحه نمایش کوچکتر (6.1 اینچ) ارائه می دهد. گفته می شود که هر سه گوشی هوشمند پیکسل 9 دارای تراشه Tensor G4 هستند.
  • نسل دوم فولد: گوگل برنامه هایی برای جانشین پیکسل فولد سال گذشته دارد. در حال حاضر چیز بیشتری مشخص نیست. این احتمال وجود دارد که گوگل اول باشد می خواهید منتظر بمانید و ببینید که چگونه اولین تلفن همراه تاشو توسط بازار پذیرفته شد بود – قبل از اینکه شخص به برنامه های دقیق تر برای جانشین بنشیند.

گوگل با پیکسل 6 جان تازه ای به سری گوشی های هوشمند خود دمیده است. پیکسل 7 فعلی به خوبی تنظیم شده است و ویژگی های عجیب و غریب پیشینیان خود را حذف کرده است. اما آینده خانواده پیکسل چگونه است؟ یک نشت بزرگ اکنون تا سال 2025 وضوح را ارائه می دهد و برنامه ریزی گوگل را نشان می دهد.

گوگلمنبع

گفته می شود پیکسل 7a و پیکسل فولد در این گوشی قرار دارند بهار 2023، احتمالاً در Google I/O 2023.

  • پیکسل 8 و پیکسل 8: تغییرات خیلی بزرگی نسبت به نسخه های قبلی نیست، اما باید مدل استاندارد دارای صفحه نمایش کوچکتر و در نتیجه ابعاد جمع و جورتر است به دست آوردن. از طرف دیگر، با Pro همه چیز ثابت می ماند. تراشه Tensor G3 در هر دو گوشی هوشمند پیکسل 8 انتظار می رود.

گوگل برنامه های بزرگی برای سال های آینده دارد. من به خصوص طرح مربوط به پیکسل 9 پرو کوچکتر را دوست دارم. اگر ابعاد جمع و جور را ترجیح می دهید اما نمی خواهید بدون فناوری پرچمدار در گوشی هوشمند خود کار کنید، اساساً در سال های اخیر فقط یک مکان برای رفتن دارید: اپل. البته، برنامه‌های گوگل کاملاً مشخص نیست، برخی چیزها همچنان تغییر خواهند کرد – با ضمانت. قطعا سال های هیجان انگیزی با برند پیکسل در پیش داریم.

بیشتر سال 2025 هنوز کاملا مبهم است. این خودی حتی مستقیماً از پیکسل 10 صحبت نمی کند، بلکه فقط از یک مدل استاندارد صحبت می کند – اما واضح است که باید پیکسل 10 باشد.

کان گورایر

یک منبع داخلی به Android Authority فاش کرده است که در آینده می توانیم منتظر کدام گوشی های هوشمند پیکسل باشیم. جدول زمانی تا سال 2025 اجرا می شود (منبع: Android Authority).

2023: Pixel 7a، Pixel Fold و Pixel 8 (Pro)

  • پیکسل 7a: جانشین پیکسل 6a فعلی باید متعلق به او باشد حفظ قیمت پایین. شایعات قدیمی تر نیز از نمایشگر 90 هرتزی و شارژ بی سیم صحبت می کنند. با این حال، خودی نمی تواند این را تایید کند.
  • تا کردن پیکسل: اولین تلفن همراه تاشو گوگل ارزان نخواهد بود و باید قیمت 1799 دلار. قیمت یورو باید در حوزه های مشابه باشد، اگر اصلاً به آلمان برسد. که در حال حاضر مشخص نیست.

گوگل دو برنامه گوشی هوشمند برای سال 2025 آماده کرده است که به این بستگی دارد که آیا گوشی های هوشمند پیکسلی چند سال گذشته موفق بوده اند یا خیر.

  • طرح 1: جدید گوشی تاشو به سبک Galaxy Z Flip، یک مدل استاندارد پیکسل 10 و دو مدل پیکسل 10 پرو، یکی کمی کوچکتر و دیگری کمی بزرگتر.
  • طرح 2: چهار مدل از پیکسل 10. یک مدل استاندارد کوچک و بزرگ و یک مدل پرو کوچک و بزرگ. مشابه استراتژی فعلی اپل برای آیفون.
  • نسل سوم فولدگوگل همچنین در حال برنامه ریزی نسخه جدیدی از Pixel Fold در سال 2025 است. مانند سال گذشته، اینکه آیا این اتفاق می افتد یا خیر بستگی به موفقیت اولین نمایش دارد که قرار است در سال 2023 عرضه شود.