همه غارها با نقشه در Zelda TotK

غارها یکی از بزرگترین نوآوری های Zelda: Tears of the Kingdom هستند. کاوش در غارها نه تنها سرگرم کننده است، بلکه مواد ارزشمندی را نیز در آنجا کشف خواهید کرد. از آنجایی که مکان ها در نقشه درون بازی شما ذکر نشده است، ما در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که در آن می توانید تمام غارها را پیدا کنید.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

در غارها چه چیزی برای کشف وجود دارد؟

اگرچه غارها در ابتدا روی نقشه شما مشخص نشده اند، اما راهی برای یادگیری مکان غارهای ناشناخته در بازی وجود دارد. برای این کار باید از درختان گیلاس دیدن کنید که هشت تای آن در Hyrule وجود دارد. در انباری در دشت نقشه ای وجود دارد که روی آن درختان گیلاس مشخص شده است. نقشه زیر نمای کلی بهتری به شما می دهد.

نقشه مکان همه درختان گیلاس را به شما نشان می دهد.  (منبع تصویر: Zelda Dungeon)
نقشه مکان همه درختان گیلاس را به شما نشان می دهد. (منبع تصویر: Zelda Dungeon)

در آسمان، تنها چند غار در جزیره آسمان فراموش شده وجود دارد. می توانید مکان ها را در نقشه زیر مشاهده کنید.

نقشه ورودی های غار در جزیره فراموش شده آسمان را به شما نشان می دهد.  (منبع تصویر: ZeldaMods)
نقشه ورودی های غار در جزیره فراموش شده آسمان را به شما نشان می دهد. (منبع تصویر: ZeldaMods)

با استفاده از درختان گیلاس غارها را پیدا کنید

زبان ها:انگلیسی آلمانی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع در حالی که کاوش در غارها کاملا اختیاری است، ما شما را تشویق می کنیم که غارهایی را که پیدا کردید بررسی کنید. گل های بسیار مفید تندر در غارها رشد می کنند، که در غیر این صورت فقط می توانید در زیرزمینی Hyrule کشف کنید. شما همچنین می توانید سنگ معدن را در غارها استخراج کنید. جواهراتی که به دست می آورید یاقوت های زیادی به همراه می آورد. همچنین در هر غار یک Mayoi وجود دارد که می توانید یک Mayoi Signum را از آن غارت کنید. و البته گنجینه های بسیاری نیز در غارها پنهان شده است – از جمله تعدادی زره.

نقشه هایی با تمام 147 غار

تمام غارهای Hyrule در نقشه زیر مشخص شده اند. زیرا غارها می توانند چندین ورودی داشته باشند، نقشه شامل بیش از 147 نشانگر است.

نقشه به شما نشان می دهد که کجا می توانید همه Mayoi Signa را پیدا کنید.  (منبع تصویر: ZeldaMods)
نقشه همه ورودی های غار در Hyrule را به شما نشان می دهد. (منبع تصویر: ZeldaMods)

رهایی:05/12/2023

هنگامی که یک درخت گیلاس پیدا کردید، باید در کاسه روبروی درخت نذری بدهید. برای این کار می توانید از میوه ها استفاده کنیدمانند سیب یا توت وحشی. اگر این کار را انجام دهید، ارباب وحشی ظاهر می شود و غارهای کشف نشده را در منطقه نشان می دهد.

یک میوه در کاسه مقابل درخت گیلاس قرار دهید تا ارباب وحشی ظاهر شود.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
یک میوه در کاسه مقابل درخت گیلاس قرار دهید تا ارباب وحشی ظاهر شود. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)