هزینه های نتفلیکس (2022): قیمت اشتراک سرویس پخش

برخلاف Amazon Prime Video، تمام سریال ها، فیلم ها و مستندها در اشتراک نتفلیکس گنجانده شده است. هیچ گزینه دیگری برای خرید یا اجاره ویدیو برای بازیابی فردی وجود ندارد. نتفلیکس هر ماه سریال ها و فیلم های جدیدی را به کاتالوگ خود اضافه می کند.

نتفلیکس مدت‌هاست که سه سطح اشتراک مختلف ارائه می‌کند: پایه، استاندارد و پرمیوم. در حال حاضر، با “اشتراک پایه با تبلیغات”، سطح چهارم، به ویژه ارزان قیمت وجود دارد. ما به شما نشان خواهیم داد که در حال حاضر باید ماهانه برای دسترسی به طیف وسیعی از فیلم ها و سریال ها بپردازید.

لغو در هر زمانی امکان پذیر است، پس از آن می توان از اشتراک تا پایان دوره ای که قبلاً برای آن پرداخت کرده اید استفاده کرد – جزئیات بیشتر را می توانید در اینجا بیابید. همچنین می توانید با استفاده از عملکرد “تغییر اشتراک”، اشتراک خود را در هر زمان ارتقا یا کاهش دهید.

چهار مدل اشتراک مختلف از نظر دامنه تفاوتی ندارند، بلکه فقط در کیفیت تصویر ارائه شده و دستگاه هایی که می توان همزمان استفاده کرد. با این حال، یک استثنا کوچک در مورد اشتراک اولیه با تبلیغات وجود دارد، که در آن مقدار محدودی از محتوا به دلایل صدور مجوز مستقیماً در شروع (3 نوامبر 2022) در دسترس نیست.

پایگاه با تبلیغات
پایه پیش فرض حق بیمه
قیمت ماهانه 4.99 یورو 7.99 یورو 12.99 یورو 17.99 یورو
کیفیت عکس 720p (HD) 720p (HD) 1080p (FHD) 4K (UHD) + HDR
تابع دانلود نه آره آره آره
تبلیغات در ساعت
4-5 دقیقه خیر خیر خیر
جریان های همزمان 1 1 2 4

این سرویس استریم با نسخه های اصلی نتفلیکس خود در تلاش است تا از رقبای مانند Amazon Prime Video، Sky Ticket یا Disney+ متمایز شود. شما فقط می توانید سریال هایی مانند “Dark”، “Stranger Things”، “The Witcher” یا “The Crown” را در نتفلیکس تماشا کنید. اگر می‌خواهید بدانید دقیقاً کدام سریال‌ها و فیلم‌ها در نتفلیکس قبل از اشتراک در دسترس هستند، می‌توانید به این شکل دریابید: برنامه نتفلیکس – 5 صفحه مرور کلی برای همه سریال‌ها و فیلم‌ها.

لوگوی تلویزیون نتفلیکس
منبع تصویر: AlexandrBognat از طریق Getty Images، Netflix

در اینجا می توانید ببینید که کدام سریال های برجسته در نتفلیکس در سال 2022 در انتظار شما هستند:

هزینه های نتفلیکس 2022: قیمت های فعلی در یک نگاه

Verbraucherzentrale Bundesverband e. V. با موفقیت شکایت کرد. ما تمام اطلاعات مهم و نحوه تلاش برای بازگرداندن پول خود را در ویدیوی زیر به شما خواهیم گفت:

اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های اشتراک در Netflix (2022)

نتفلیکس در اوایل سال 2021 قیمت ها را افزایش داد طرح های استاندارد و پریمیوم – که در ابتدای سال 2022 به مشتریان فعلی نیز ضربه زد. این است که چگونه قیمت از طرح های استاندارد برای 1 یورو به 12.99 یورو و این اشتراک حق بیمه برای 2 یورو به 17.99 یورو در ماه افزایش یافت.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

چند سریال نتفلیکس را همزمان تماشا می کنید؟

در اینجا می‌توانید دریابید که اشتراک‌های مختلف Netflix در حال حاضر چقدر هزینه دارند، چه مزایا و معایبی ارائه می‌دهند و اشتراک تبلیغاتی جدید چگونه است.

نتفلیکس

اگر روش‌های پرداخت مختلف را دوست ندارید، می‌توانید از طریق کارت‌های پیش‌پرداخت از Netflix استفاده کنید. هزینه های ماهانه همیشه در روزی از ماهی که اشتراک نتفلیکس را گرفته اید کسر می شود.