هزینه مرکز جدید خانه هوشمند اینقدر است

دیریگرا را می توان به دیوار نصب کرد یا به صورت صاف قرار داد. آ پورت USB-C و یک پورت اترنت در دسترس. ارتفاع مرکز خانه هوشمند جدید فقط نصف ترادفری است، اما کمی عریض تر است.منبع این کاری است که Ikea Trådfri انجام می دهد:

با این حال، مشتریان علاقه مند باید صبور باشند، زیرا Dirigera هنوز قابل سفارش نیست. همانطور که قبلاً گزارش داده‌ایم، مشکلات مربوط به برنامه تلفن هوشمند Dirigera احتمالاً به این معنی است که مرکز خانه هوشمند فقط بعداً ظاهر می‌شود. خود ایکیا دارد تاریخ مشخصی برای راه اندازی وجود ندارد ذکر شده است، به همین دلیل است که ما همچنان پایان نوامبر را فرض می کنیم.

حدس و گمان به پایان رسیده است: مرکز جدید خانه هوشمند Ikea، Dirigera اکنون به طور رسمی در فروشگاه آنلاین ظاهر شده است. بنابراین، قیمت بازار آلمان ثابت است، حتی اگر جانشین دروازه ترادفری تنها در چند هفته دیگر قابل سفارش باشد.

Ikea Dirigera: Smart Home Hub به قیمت 59.99 یورو

مدت هاست که مشخص شده است که Ikea دروازه ترادفری خود را بازنشسته می کند و مدل جدیدی را جایگزین آن می کند. شایعات مختلفی در مورد قیمت جانشین وجود دارد، اما اکنون به پایان رسیده است: هاب خانه هوشمند در آلمان با قیمت 59.99 یورو موجود است همانطور که در فروشگاه اینترنتی Ikea مشاهده می شود (منبع: Ikea).

با قیمت 59.99 یورو دیریگرا گران تر از Trådfriکه اکنون پس از چندین بار افزایش قیمت به 50 یورو رسیده است. ایکیا قبلاً اعلام کرده است که قصد دارد به حمایت از ترادفری ادامه دهد. با این حال، عملکردهای جدیدی را فقط می توان در آینده برای دیریگرا انتظار داشت.

احتمالاً مهمترین تفاوت با سلف در این است پشتیبانی استاندارد ماده. این یک استاندارد اتصال خانه هوشمند است که توسط بسیاری از تولید کنندگان تایید شده است. علاوه بر ایکیا، اپل، آمازون، گوگل و سامسونگ نیز در این کشتی حضور دارند. هدف این است که بتوانیم وسایل خانه هوشمند را به راحتی به هم متصل کنیم و ارتباط با یکدیگر را بهبود دهیم.

Ikea Trådfri – روشنایی خانه هوشمند

Ikea Dirigera: این کاری است که مرکز خانه هوشمند انجام می دهد