هزینه اشتراک پریمیوم چقدر است

علاوه بر تیک آبی در پشت نام کاربری، اشتراک مزایای دیگری نیز ارائه می دهد که برخی از آنها هنوز در ابتدا در دسترس نیستند. در ابتدا، کاربران می توانند ویدیوهای طولانی تر را در پلتفرم آپلود کنید. حداکثر یک ساعت زمان اجرا با حداکثر حجم 2 گیگابایت امکان پذیر است. ویدیوهای 4K مجاز نیستند.

زبان ها:آلمانی

توییتر آبی در آلمان راه اندازی شد

درباره توییتر آبی می تواند باشد بعد از آن توییت ها را ویرایش کنید. یک دوره 30 دقیقه ای در اینجا موجود است. تاپیک های طولانی تر توییتر نیز با استفاده از یک خواننده راحت تر خوانده می شوند (منبع: مرکز راهنمایی توییتر).

با وجود اشتراک پولی، کاربران حق بیمه ادامه تبلیغات در این پلتفرم نمایش داده. به گفته توییتر، با این حال، نمایش تبلیغات 50 درصد کاهش یافته است. پیمایش در خطوط زمانی Following و For You تعداد توییت‌های بین تبلیغات را دو برابر می‌کند.

علاوه بر آلمان، توییتر آبی شروع به کار می کند عربستان سعودی، فرانسه، ایتالیا، پرتغال و اسپانیا. تاکنون این سرویس در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، نیوزلند، ژاپن و بریتانیا در دسترس بوده است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

توییتر اشتراک پریمیوم آبی خود را به اولین کاربران در آلمان ارائه می دهد. بسته به مدل، این می تواند تا 100 یورو در سال هزینه داشته باشد. مشتریان پرداخت کننده نیز باید با تبلیغات در پلتفرم زندگی کنند، اما می توانند ویدیوهای طولانی تر را آپلود کنند و توییت ها را ویرایش کنند.