هر 4 قسمت را در اسرع وقت تماشا کنید

ایندیانا جونز: مهاجمان کشتی گمشده – تریلر

ما این را می دانیم، فیلم ها و سریال های دارای مجوز برای همیشه در سرویس های پخش باقی نمی مانند و بنابراین Amazon Prime Video یکی از افسانه ای ترین مجموعه فیلم های تمام دوران را از دست می دهد. اگر همچنان می خواهید «ایندیانا جونز» را در حال اجرا ببینید، باید عجله کنید.

برای یادآوری، این فیلم ها زمانی توسط لوکاس فیلم تولید شده اند. همانطور که مشخص است، مالک جدید لوکاس فیلم دیزنی است، اما این فیلم ها هنوز در دیزنی پلاس در دسترس نیستند. که ممکن است ربطی به این واقعیت داشته باشد که فیلم های قبلی توسط لوکاس فیلم تولید شده اند اما توسط پارامونت پیکچرز توزیع شده اند.

ایندیانا جونز و ندای سرنوشت – تریلر آلمانی

حدس و گمان ما: در این دوره از اکران های آتی قسمت پنجم، که سپس مستقیماً توسط دیزنی فروخته می شود، البته در حالت ایده آل در دیزنی پلاس در دسترس خواهد بود. با کمی شانس، به توافق خواهید رسید یا به توافق رسیده اید.

خوب است بدانید: به استثنای قسمت اول، بقیه فیلم ها نیز در Joyn PLUS+ (تست به مدت 7 روز) قابل مشاهده هستند. با این حال، خروج آمازون پرایم ویدئو ممکن است نشان دهد که فیلم های ایندیانا جونز به زودی “به خانه باز می گردند”. به معنی فیلم‌ها بالاخره در دیزنی پلاس به پایان می‌رسند، این فرض معقول ما است.

در ضمن اسم آلمانی فیلم عوض شده حالا دیگه روف اسمش نیست چرخ سرنوشت:

42 سال پیش همه چیز اینگونه شروع شد:

اولین تزریق بعد از تقریبا 20 سال بدون بحث نبود و ضعیف ترین قسمت سریال تا کنون به حساب می آید. فیلم ها با امتیاز IMDb در یک نگاه:

آیا ایندی بالاخره به دیزنی + می آید؟

پس هریسون فورد در نقش اولش کیست؟ ایندیانا جونز اگر می‌خواهید دوباره یا اصلاً آن را ببینید، هنوز چند روز برای انجام این کار در Amazon Prime Video فرصت دارید. این تضمین شده است که ارزشمند است. به خصوص سه بخش اول از سال 1981 تا 1989 از جایگاه مطلق مذهبی برخوردار است با هواداران

هر چهار قسمت از سریال معروف ایندیانا جونز در حال حاضر در صفحه ویژه آمازون “در کمتر از 30 روز دیگر در پرایم” قابل مشاهده است. آمازون هنوز دقیقاً زمان ناپدید شدن فیلم ها را فاش نکرده است، اما این کار را خواهد کرد طی ماه آوریل این خواهد بود – تاسف بار اما واقعی.

قبلاً در آوریل: ایندیانا جونز از Amazon Prime Video پرواز می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

قبلاً یادداشت کنید: بر اساس اطلاعات فعلی، «ایندیانا جونز و چرخ سرنوشت» در تاریخ 29 ژوئن 2023 آغاز می شود. در سینماهای آلمان و پس از آن باید آخرین ماجراجویی واقعی باستان شناس محبوب باشد، زیرا مجموعه ای از خود به تازگی متوقف شده است.