در هنگام شارژ نیز همین امر صدق می کند. سپس با پر شدن باتری دوباره می توان یک انیمیشن زیبا نمایش داد. با گزینه های مختلف سفارشی سازی، می توانید نحوه ظاهر حلقه LED را سفارشی کنید. همچنین دیدن زمان استفاده از دوربین جلو بسیار خوب است. این یک ویژگی امنیتی مهم است که شما زمان فعال بودن دوربین را مستقیماً نشان می دهد. احتمالات بسیار زیاد است.

حلقه انرژی: نسخه جهانی

حلقه انرژی: نسخه جهانی

بسیاری از گوشی های هوشمند سامسونگ دارای دوربین سوراخ دار هستند. یک سوراخ در صفحه نمایش وجود دارد که دوربین جلو را در خود جای داده است. دقیقاً در اطراف این دوربین است که برنامه Android “Energy Ring” یک حلقه LED ایجاد می کند، که این منطقه را بسیار بهتر در کانون توجه قرار می دهد. به عنوان مثال، می توانید عمر باتری باقی مانده را نمایش دهید. بنابراین شما دید مستقیمی از میزان انرژی باقیمانده دارید.

IJP

برنامه اندروید “حلقه انرژی” تنها با گوشی های هوشمند سامسونگ کار نمی کند. همچنین بسیاری از مدل های دیگر با دوربین سوراخ پانچ پشتیبانی می شوند. به عنوان مثال، تلفن‌های همراه جدید پیکسل یا مدل‌های شیائومی، وان پلاس و شرکت. رایج‌ترین مدل‌ها در توضیحات در فروشگاه Google Play فهرست شده‌اند. در پایان، این یک برنامه رایگان اندرویدی است که اگر دقیقاً همان چیزی باشد که می‌خواهید، به راحتی می‌توانید بدون هیچ جنبه منفی آن را امتحان کنید.