هر کسی که مک دارد نباید دوشنبه آینده را از دست بدهد

سیستم جدید مک در شرکت صمیمی است:

مک بوک های جدید فقط در ماه نوامبر

تا اینجا تصور می شد که کم و بیش همزمان با آیپد پرو 2022 ارائه شود، اما اکنون نباید این اتفاق بیفتد. گورمن در حال حاضر تصور نمی کند که اپل مدل های جدید مک بوک پرو را با نمایشگرهای 14 و 16 اینچی در هفته آینده معرفی کند. با توجه به نوت بوک های جدید، با این حال، “راه اندازی برای آینده نزدیک برنامه ریزی شده است”. دیگر منظور اکتبر نیست، شاید نوامبر. انتخاب غیرعادی برای چنین برنامه هایی نیست، تعداد زیادی از مک بوک های جدید قبلاً در نهمین ماه سال نور روز را دیده اند.

به روز رسانی از 20 اکتبر 2022: فرضیات از قبل درست به نظر می رسند. در جریان اعلامیه‌های آی‌پد، اپل اکنون تاریخ انتشار iPadOS 16.1، iOS 16.1 و البته macOS Ventura را تأیید می‌کند. در 24 اکتبر 2022، بالاخره زمان آن فرا رسید.

همزمان با macOS Ventura، iPadOS 16 یا iPadOS 16.1 برای iPad بالاخره باید عرضه شود و iPad Pro 2022 جدید نیز تنها چند روز دیگر تا معرفی آن باقی مانده است. اما چه زمانی مک های جدید تولید خواهند شد؟

macOS Ventura (نسخه 13) هنوز در نهایت توسط اپل منتشر نشده است، کاربران مشتاقانه منتظر انتشار مگا آپدیت جدید برای مک هستند. در حال حاضر می توان انتظار داشت که در هفته 43. این نتیجه‌ای است که مارک گورمن، گزارشگر بلومبرگ و خودی اپل (منبع: بلومبرگ) به آن رسیده است.

انتشار macOS Ventura: اپل قصد دارد در هفته 24 اکتبر عرضه شود

در هفته آینده دوباره هیجان انگیز خواهد بود، زیرا روز دوشنبه اپل یک بار دیگر چیز جدیدی را به نام مک ارائه خواهد کرد. تمرکز بر روی انتشار macOS Ventura در خانه است.

سیب

طبق اطلاعات او، اپل قصد دارد نرم افزار سیستم جدید را در هفته ای که از 24 اکتبر 2022 شروع می شود، منتشر کند. در پایان شهریور نیز چنین فرضی داشتیم. پیشینه: روز پنجشنبه، 27 اکتبر، اپل ارقام تجاری جدید را اعلام خواهد کرد. اخبار سخت افزاری و نرم افزاری معمولاً کمی قبل از آن دنبال می شود. بنابراین انتشار در 24 اکتبر یا 25 یا 26 اکتبر واضح است.

به اختصار: در حالی که ممکن است با مک های جدید کمی طول بکشد، اما انتشار رسمی macOS Ventura نباید توسط هر کسی که دارای مک است از دست بدهد. بسته به مدل رایانه، Mac ممکن است بیش از چند سال عمر نداشته باشد، نیازهای سخت افزاری در حال افزایش است – ما گزارش دادیم.منبع

اپل احتمالاً در ساعات اولیه بعدازظهر آپدیت را برای مک از طریق سرورهای خود توزیع خواهد کرد. با این حال، اگر می‌خواهید از هرگونه مشکل دانلود جلوگیری کنید، ممکن است قبل از دانلود یک روز دیگر صبر کنید.

مقاله اصلی: