هر کسی که تلفن Google دارد اجازه دیدن این ویدیو را ندارد

آنها می گویند پس از راه اندازی مجدد، همه چیز باید دوباره درست شود. با این حال، در برخی موارد، اتصال سلولی وجود ندارد. سپس مجدداً راه اندازی مجدد لازم است.

نه برای افراد ضعیف: با گذشت بیش از 40 سال از اولین نمایش، “بیگانه” هنوز خون بسیاری از مردم را سرد می کند. اما حتی طرفداران ترسناک با اعصاب فولادی نیز باید مراقب کلیپی از فیلم کالت باشند – حداقل اگر پیکسل 7 (پرو) یا تلفن همراه فعلی Google دیگری دارند.

گوگل

طراحی شیک، طرز کار عالی، نرم افزار فکر شده و دوربینی که در بالاترین سطح بازی می کند: گوگل با Pixel 7 و Pixel 7 Pro یک شاهکار واقعی گوشی هوشمند خلق کرده است – و با قیمت های جذاب که باعث می شود رقابت قدیمی به نظر برسد. با لیست طولانی امتیازهای مثبت، هر عجیب و غریبی با سرعت بیشتری متوجه می شود. به خصوص اگر ماهیت کنجکاوی داشته باشد.

Pixel 7 (Pro) در کلیپ Alien در YouTube خراب می شود

توصیه می کنیم: حتی اگر با یک یا دو راه اندازی مجدد بتوان مشکلات را حل کرد، صاحبان دستگاه های آسیب دیده نباید ویدیو را تماشا کنند.منبع

Pixel 7 Pro در این آزمایش رقم مناسبی را نشان داد:

آیا به پردازش HDR بستگی دارد؟

خطا ظاهر می شود فقط در برنامه YouTube برای اجرا وقتی ویدیوی گفته شده در مرورگر مشاهده می شود، به نظر می رسد مشکلی وجود ندارد. گفته می‌شود که پیکسل 6 و پیکسل 6a نیز از این بدعت رنج می‌برند، اگرچه نه به اندازه تلفن‌های فعلی گوگل.

دارندگان هر دو گوشی هوشمند در حال حاضر از یک مشکل عجیب خبر می دهند. پس از تماشای یک مورد خاص کلیپ هایی از فیلم کلاسیک “بیگانه” (نگاه کنید به زیر) خواهد بود پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو خود به خود روح را تسلیم می کند و تصادف در (از طریق Android Authority). همکاران Android Authority آن را آزمایش کردند و توانستند این پدیده عجیب را تایید کنند.

هنوز مشخص نیست که علت این سقوط چیست. حدس زده می شود که مربوط به پردازش HDR گوشی های گوگل باشد. کلیپ بیگانه مورد بحث با کیفیت 4K HDR موجود است. خود گوگل هنوز در مورد این مشکل اظهار نظری نکرده است.