هر بازیکنی این مورد کمیاب را می خواهد

بسیاری از بازیکنان می خواهند این آیتم را دریافت کنند تا بازی را کمی آسان تر کنند یا آن را با پول زیادی بفروشند. با این حال، دومی است در دیابلو 4 امکان پذیر نیست.

معمولاً بازی‌ها حاوی آیتم‌های بسیار کمیاب هستند. ممکن است هفته ها، ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد تا چنین کالایی به دست آید. یکی از آن آیتم های مورد علاقه ای که در Diablo 2 سر و صدا به پا کرد، اکنون در Diablo 4 ظاهر شده است: “تاج هارلکین افسانه ای“.

اگر Diablo 2 را بازی کرده باشید، ممکن است با آیتم کمیاب Harlequin Crown آشنا باشید. این مورد در Diablo 4 نیز وجود دارد، اما یافتن آن بسیار نادر است.

دیابلو 4

Diablo 4: کلاه ایمنی محبوب از Diablo 2 اکنون در آخرین قسمت

آیا هنوز در نظر دارید که با کدام سطح جهانی روبرو شوید؟ در این ویدیو به شما کمک می کنیم تا تصمیم بگیرید:

آیتم های درون بازی گاهی با مبالغ زیادی معامله می شوند

ممکن است برخی از بازیکنان قبلاً این مورد را پیدا کرده باشند، اما تاکنون فقط در رسما به یکی از بازیکنان دیابلو تایید شدکه کلاه را دریافت کرد. پس از اینکه یک بازیکن کره جنوبی تصویری از آن را به اشتراک گذاشت، آدام فلچر، مدیر جامعه جهانی بلیزارد، صحت آن را تایید کرد.

“تاج هارلکین” بسیار محبوب است زیرا متفاوت است جوایز مفید از جمله موارد دیگر، افزایش حداکثر سلامتی، افزایش در همه صفات، کاهش سرد کردن و رتبه های +4 برای همه توانایی ها را ارائه می دهد.

در حالی که معامله اقلام در Diablo 4 امکان پذیر نیست، سایر اقساط این مجموعه امکان پذیر نیست و اقلام هر از چند گاهی تغییر می کنند. برای مبالغ شگفت انگیز مالک. یک مثال از Diablo 3 آمده است.

از طریق انجمن تجاری D2JSP.org، گرز “Resounding Rage” به قیمت 40 میلیارد ارز درون بازی فروخته شد. این تقریباً 7500 یورو است (منبع: D2JSP).منبع