هرگز چنین چیزی در اپل وجود نداشته است

همانطور که گفته می شود، گفته می شود که اپل نیز این ویژگی را دارد دکمه کلاسیک بی صدا برای آیفون پرو بعدی خود بازسازی کند. سوئیچ قطع صدا قرار است با یک دکمه فشاری جدید و همچنین خازنی جایگزین شود.

همه چیز در مورد سری فعلی آیفون 14 در ویدیو:

آیفون 15 پرو با حافظه بیشتر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

یک سازنده لوازم جانبی تایید شده اپل فاش کرده است که این گروه از یک مفهوم شناخته شده، حداقل در مورد آیفون 15 پرو صرف نظر کرده است. برخلاف قبل، نباید دکمه های جداگانه ای برای افزایش و کاهش صدا در گوشی وجود داشته باشد. در عوض، کاربران انتظار دارند یک دکمه جدید و یکپارچه. بسته به جایی که فشار داده می شود، به هر دو صورت کار می کند.

همانطور که گفته شد، چند آیفون بعدی دارای برخی به روز رسانی های طراحی جزئی خواهند بود. اپل باید به نفع USB-C با کانکتور لایتنینگ خداحافظی کند. علاوه بر این قوز دوربین کمی بزرگتر و لبه های آن کمی نازک تر است برجسته شدن

پیش از این نیز شایعاتی در این زمینه مطرح شده بود. به گفته آنها، اپل جدید خواهد شد کلیدهای حالت جامد با بازخورد لمسی مشابه دکمه هوم معرفی شده با آیفون 7. اپل می تواند بدون قطعات متحرک کار کند (منبع: 9to5Mac).

آیفون 15 پرو (مکس) نه تنها از نظر طراحی، بلکه از نظر ویژگی های داخلی نیز باید با نسل قبلی خود متفاوت باشد. برای اولین بار، اپل می تواند بر 8 گیگابایت رم تکیه کند. اگر لنز پریسکوپی با زوم اپتیکال بهتر نیز می خواهید، باید به سراغ مدل برتر آیفون 15 پرو مکس بروید.

اولین نمایش دیگری برای آیفون 15 پرو خواهد بود: برخلاف گذشته، این گروه احتمالاً در حال برنامه ریزی تغییراتی در دکمه های کناری است. دکمه های جدید و یکپارچه صدا در راهند. سوئیچ بی صدا کلاسیک نیز ظاهراً با یک مفهوم جدید جایگزین شده است.

سیب

آیفون 15 پرو: اپل دکمه های صدا را تغییر می دهد

به اندازه آیفون 15، 15 پلاس، 15 پرو و ​​15 پرو مکس با این حال، هیچ چیز نباید تغییر کند. بریدگی بالای صفحه در آیفون 15 و 15 پلاس احتمالا با جزیره پویا تعویض می شود.