هرگز چنین آتش بازی در یک تخفیف وجود نداشته است

آنچه باید در مورد آلدی بدانید:

آیا آتش بازی Aldi واقعا سازگار با محیط زیست است؟

در پایان سال، همین بحث در مورد آتش بازی در آلمان آغاز می شود. بسیاری از مردم آن را دوست دارند، دیگران دیگر نمی خواهند آن را ببینند، بشنوند یا بو کنند. آلدی نورد امسال رویکرد جدیدی را در پیش گرفته است. این تخفیفان برای اولین بار آتش بازی سبز می فروشد که حداقل برخی از نکات انتقادی را از بین می برد.

آلدی نورد آتش بازی سبزتر می فروشد

اما هر آتش بازی پیشنهادی تمام مزیت های پلاستیک را برآورده نمی کند. از همین رو نمادهای چاپ شده روی بسته بندی، که برآورده می شوند. بنابراین باید هنگام خرید آن را با دقت بیشتری بررسی کنید. انتخاب آتش بازی نیز به طور قابل توجهی کوچکتر از آتش بازی های کلاسیک است که Aldi Nord نیز در همان روز ارائه می دهد:

آلدی آتش بازی خط سبز نیکو را می فروشد. (منبع تصویر: Aldi Nord)

البته که نه. “خط سبز” نیکو در Aldi Nord با کاهش پلاستیک و کاهش انتشار CO2 کمی سبزتر شده است. تولید ذرات معلق همچنان ادامه دارد، سر و صدای زیادی ایجاد می شود به طوری که حیوانات و مردم مزاحم می شوند و زباله های زیادی پشت سر می گذارند. اگر می خواهید کار خوبی برای محیط زیست انجام دهید، باید کاملاً از آتش بازی اجتناب کنید. اگر این را نمی خواهید، اکنون یک جایگزین دارید، حداقل در Aldi Nord، که برای محیط زیست مضر نیست.

قیمت های آتش بازی سبزتر در Aldi Nord مناسب است. اتفاقا Aldi Süd این آتش بازی ها را ارائه نمی دهد. آلدی نورد یک کودتای کوچک را در اینجا مدیریت کرده است.

در شب سال نو صدای کوبیدن زیاد است، موشک ها به آسمان شلیک می شوند و فواره ها شعله ور می شوند که تماشای نور را تضمین می کند. تا کنون، این سازگار با محیط زیست نبوده است. به همین دلیل است که Aldi Nord از 29 دسامبر 2022 در اختیار دارد آتش بازی سبزتر برای اولین بار ارائه می شود. با بسته‌بندی سازگار با محیط زیست و برچسبی که مزایای آن نسبت به آتش‌بازی‌های معمولی نشان می‌دهد، این تخفیف‌دهنده می‌خواهد افرادی را که آگاهی بیشتری نسبت به محیط زیست دارند جذاب کند. “خط سبز” از نیکو، که در Aldi Nord فروخته می شود، دارای مزایای زیر است:

آلدی آتش بازی های «خط سبز» نیکو را می فروشد. (منبع تصویر: Aldi Nord)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع