هدفون های غیر معمول قبل از پایان

گلکسی بادز زنده در این ویدیو:

اگر می خواهید برداشت خود را از Galaxy Buds Live داشته باشید، در حال حاضر می توانید به آمازون بروید. در آنجا می‌توانید هدفون‌های bean سامسونگ را با قیمت پایین پیدا کنید:

هدفون بلوتوث بی‌سیم Samsung Galaxy Buds Live با باتری طولانی‌مدت حذف نویز (ANC)

در تست GIGA Galaxy Buds Live، این هدفون در مجموع عملکرد مثبتی داشته و توانسته به امتیازی دست یابد. 7.8 از 10 امتیاز برای پشتیبان گیری شل و سبک بودن در گوش، صدای متعادل و خوشایند و طراحی جمع و جور هدفون و کیف شارژ مورد ستایش قرار گرفت.

Samsung Galaxy Buds Live در ویدیوی سازنده

Samsung Galaxy Buds Live در این آزمایش قانع کننده بود

هدفون‌های بی‌سیم داخل گوشی یک دوجین قیمت دارند. بیشتر آنها یک چیز مشترک دارند: اتصالات سیلیکونی که مجرای گوش را می‌بندند. همانطور که سامسونگ با Galaxy Buds Live انحراف از آن تلاشی جسورانه برای عقب انداختن روند بود. با این حال، حدود سه سال پس از ارائه، به نظر می رسد این آزمایش شکست خورده است.

Galaxy Buds Live: سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای جایگزینی برای هدفون‌های Bean نیست

در عوض، سامسونگ باید برنامه ریزی برای عرضه Galaxy Buds 3. این ارائه باید همراه با تلفن های همراه تاشو جدید سامسونگ در پاییز برگزار شود.

از سوی دیگر، برای عملیات لمسی بیش از حد حساس و به دلیل تناسب و صدا به شدت به کاسه گوش فرد استفاده کننده، کسرهایی وجود داشت. فقدان بلوتوث چند نقطه ای نیز استفان بابک، متخصص صوتی ما را آزار می دهد.

هدفون بلوتوث بی‌سیم Samsung Galaxy Buds Live با باتری طولانی‌مدت حذف نویز (ANC)

سامسونگ مشتاق آزمایش است: غول الکترونیکی دوست دارد مسیر شکست خورده را ترک کند و جرأت کند چیز جدیدی را امتحان کند. با این حال، هر آزمایشی نتیجه نمی دهد. غیرمعمول ترین گلکسی بادز تا به امروز ظاهراً اکنون در آستانه انقراض هستند.

سامسونگ الکترونیکس

گفته می شود کره جنوبی با طراحی غیرمعمول لوبیا Galaxy Buds Live و عدم برنامه ریزی برای جانشین یک خودی در این مورد متقاعد شده است (از طریق SamMobile). بنابراین اگر هدفون bean را دوست داشتید و از قبل منتظر Galaxy Buds Live 2 بودید، باید برای یک ناامیدی آماده باشید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/04/18 ساعت 4:49 بعد از ظهر