هدفون مارک در آمازون به فروش می رسد

مزایای:

  • سبک و راحت
  • مناسب برای دستگاه های تلفن همراه
  • ظاهر یکپارچهسازی با سیستمعامل معتبر

یک استدلال قوی طرفدار در واقع طراحی پاناسونیک RP-HT010E-A است: هدفون ها به نظر می رسد که متعلق به دوران دیگری هستند – و بنابراین دوباره بسیار مد روز هستند. هر کسی که می‌خواهد در ترکیب شهری ایرپادها (و کلون‌ها) متمایز شود، هدفون‌های یکپارچهسازی با سیم را می‌پوشد. با توجه به قیمت، در صورت شکستن هدفون، نیازی به نگرانی زیادی ندارید.

هدفون برای بسیاری از اهداف مناسب است: تلفن همراه، نینتندو سوییچ، PS4، پخش کننده MP3 و بیشتر. در جایی که سوکت جک وجود ندارد، یک آداپتور USB به جک اضافی مورد نیاز است (برای آیفون: لایتنینگ به جک). همچنین به عنوان هدفون بچه گانه پاناسونیک یک گزینه است – اما فقط در صورتی که کودکان به اندازه کافی بزرگ شده باشند و از آسیب احتمالی شنوایی ناشی از صداهای زیاد مطلع شده باشند. محدودیت حجم یکپارچه نشده است.

میانگین رتبه بندی مشتریان آمازون با 4.3 ستاره با بیش از 2900 رای قابل توجه است. به خصوص اغلب صدای متعادل مورد ستایش قرار گرفت، که در این محدوده قیمت بسیار شگفت انگیز است. البته نباید انتظار یک معجزه صدا دوست داشت. در عوض، آنچه به دست می آورید یک صدای تنظیم شده مفید برای استفاده روزمره است.

این مدل بسیار سبک و تنها 60 گرم است. برای مقایسه: یک هدفون هدبند کامل 250 گرم وزن دارد.

هدفون سقفی پاناسونیک RP-HT010E-A

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/04/29 16:05

معایب:

  • کیفیت صدا و راحتی پوشیدن مطابق با کلاس پایه است
  • بدون میکروفون
  • هیچ ویژگی خاصی مانند حذف نویز وجود ندارد

ارزان‌تر از دونر کباب: آمازون در حال حاضر هدفون‌های سیمی در طراحی یکپارچهسازی با قیمت مناسب دارد.

Panasonic RP-HT010E-A به قیمت 3.99 یورو در آمازون

در پاناسونیک RP-HT010E-A (به آمازون نگاه کنید) یک “هدفون سبک وزن” است که از طریق کابل جک (3.5 میلی متر؛ طول 1.2 متر) به پخش کننده متصل می شود. پس اینطور نه هدفون بلوتوث قیمت 3.99 یورو برای رنگ آبی اعمال می شود و با تخفیفی در حدود 50 درصد مطابقت دارد.

هدفون سقفی پاناسونیک RP-HT010E-A