جنرال موتورز اکنون یک دوچرخه الکترونیکی ویژه با چهار چرخ متحرک را برای همراهی با e-Hummer ارائه کرده است. GMC Hummer EV AWD همراه با Recon Power Bikes تولید می شود و عملکرد قابل توجهی دارد – که به وضوح در قیمت نیز منعکس می شود. 2400 وات و یک باتری قدرتمند گنجانده شده است.

دوچرخه الکترونیکی جدید GMC Hummer EV AWD 4WD

خودروهای هامر به‌عنوان خودروهای گازسوز واقعی شناخته می‌شوند، اما حداقل خودروی برقی آفرود هامر EV اکنون با برق نیز کار می‌کند. به نظر بسیار شبیه است اولین دوچرخه الکترونیکی این خودروساز ساخته شده با همکاری Recon Power Bikes. همانند خودروها، قدرت عظیم باید به نمایش گذاشته شود. سیستم چهار چرخ محرک که توسط دو موتور توپی 750 وات امکان پذیر شده است، به خوبی با این موضوع سازگار است.

به گفته سازنده، دوچرخه الکترونیکی هامر در یک حداکثر توان کمتر از 2400 وات با گشتاور تا 160 نیوتن متر. بر این اساس، یک باتری بزرگ مورد نیاز است. در یک نوع، باتری دارای ظرفیت 816 وات ساعت و در مدل دیگر 1000 وات ساعت است. باتری باید پس از چهار ساعت با استفاده از حالت شارژ سریع، دوباره به طور کامل شارژ شود. با کمال تعجب، هامر هیچ اطلاعاتی در مورد برد دوچرخه الکترونیکی ارائه نمی دهد.

GMC Hummer EV AWD یک حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت، که دوچرخه الکترونیکی را در آلمان به S-Pedelec تبدیل می کند. در این کشور باید از کلاه ایمنی استفاده شود و پلاک آن به دوچرخه برقی متصل شود. گواهینامه رانندگی رده AM نیز مورد نیاز است.

اطلاعات بیشتر در مورد دوچرخه الکتریکی هامر در ویدیو:

دوچرخه برقی هامر از 3999 دلار شروع می شود

دوچرخه الکترونیکی چیزی جز یک معامله ارزان است، اما به لطف ویژگی های خاصش هنوز هم قیمت جذابی دارد. حداقل 3999 دلار زمانی که مشتریان از باتری کوچکتر راضی باشند (منبع: Recon Power Bikes) به آنها پرداخت می شود. جنرال موتورز هنوز فاش نکرده است که نوع با باتری قدرتمندتر چقدر قیمت دارد. این دوچرخه برقی در دسامبر 2022 در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. اینکه آیا و از چه زمانی در کشورهای دیگر نیز عرضه خواهد شد، هنوز مشخص نیست.