نینتندو یک شرکت مرموز جدید را با هدفی روشن راه اندازی کرد

به همراه شرکت DeNA، نینتندو یک شرکت جدید تاسیس کرده است: Nintendo Systems. جزئیات در مورد سرمایه گذاری مشترک جدید در حال حاضر کمیاب است – اما از قبل مشخص است که گروه باید خود را به چه وظایفی اختصاص دهد.

نینتندو

نینتندو به DeNA پیوست و Nintendo Systems را تأسیس کرد

از آنجایی که DeNA بیشتر به خاطر بازی های موبایل نینتندو مانند Animal Crossing: Pocket Camp، Mario Kart Tour یا Super Mario Run شناخته می شود، منطقی است که فرض کنیم Nintendo Systems نیز در درجه اول بر بخش تلفن همراه تمرکز خواهد کرد. اگرچه شیگرو میاموتو، خالق ماریو، قبلاً در مصاحبه‌ای با Variety اشاره کرده بود که بازی‌های گوشی‌های هوشمند دیگر تمرکز ندارند، حداقل برای برند ماریو.

اما مهمتر از آن، هدف Nintendo Systems چیست؟ در حال حاضر دو نکته در وب سایت وجود دارد:

  • توسعه و بهره برداری از سیستم های مرتبط با بخش دیجیتالی کسب و کار نینتندو
  • برنامه ریزی، توسعه و بهره برداری از خدمات جدید

احتمالاً سیستم‌های نینتندو روی سیستم جدید نینتندو کار نمی‌کنند

عضویت آنلاین نینتندو سوییچ – عضویت خانوادگی 12 ماهه | سوئیچ – کد دانلود

در اوایل سال 2022، نینتندو و DeNA رسما اعلام کردند که یک شرکت جدید را با هم تأسیس خواهند کرد. اکنون شلیک اولیه شلیک شده است. این شرکت در 3 آوریل 2023 با نام Nintendo Systems شروع به کار کرد – این را می توان در وب سایت رسمی Nintendo Systems یافت.

با این حال، این امکان نیز وجود دارد که شرکت جدید به طور کلی با گسترش پیشنهادات آنلاین نینتندو در همه پلتفرم ها سر و کار داشته باشد.

در آنجا اطلاعات جالب دیگری نیز خواهید یافت. با تشکر از اطلاعات، ما می دانیم که نینتندو 80 درصد از شرکت را در اختیار دارد20 درصد دیگر متعلق به DeNA است. خوب است بدانید: نینتندو همچنین در خود DeNA سهام دارد – 15 درصد.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/05/2023 18:04

به هر حال: اگر چند دوست با هم داشته باشید، می توانید با اشتراک آنلاین سوییچ در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید. همکاران spieletipps به شما خواهند گفت که چگونه این کار را انجام دهید:

عضویت آنلاین نینتندو سوییچ - عضویت خانوادگی 12 ماهه |  سوئیچ - کد دانلود

به احتمال زیاد Nintendo Systems روی یک کنسول جدید کار نخواهد کرد – حتی اگر نام چنین نتیجه ای را نشان دهد. اطلاعات دقیق تر در مورد کار این شرکت کاملاً جدید احتمالاً در ماه های آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.منبع