نینتندو مانع است: گیمرها باید بدون این ویژگی کار کنند

اکنون اولین نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد Nintendo Switch Pro می‌تواند از قبل در دست تولید باشد. توسعه دهندگان در حال حاضر برای 4K آماده می شوند. هنوز چیزی توسط نینتندو تایید نشده است.منبع

با کمک Switch Online و بسته الحاقی، می شود همچنین می توانید از بازی های کلاسیک در نینتندو سوییچ لذت ببرید، اما همه اینها فقط به صورت آنلاین و/یا از طریق یک ابر اجرا می شود. از نظر فیزیکی، تنها یک رسانه برای کنسول دستی وجود دارد و در اینجا شما بیهوده به دنبال کلاسیک های قدیمی خواهید بود. به گفته شیگرو میاموتو، مدیر نینتندو، این وضعیت همچنان ادامه دارد.

Nintendo Switch Online تعدادی کلاسیک محبوب را به شما ارائه می دهد:

نینتندو سوییچ: نسخه 4K در حال حاضر در دست ساخت است؟

قبلا با نینتندو هم امکان پذیر بود ترکیب رسانه ها از کنسول های مختلف. به عنوان مثال می‌توان به اجرای بازی‌های DS روی کنسول‌های Wii 3DS یا قدیمی‌تر سازگار با نرم‌افزار و لوازم جانبی GameCube اشاره کرد.

در گذشته، نینتندو سرویس کنسول مجازی را نیز ارائه می کرد. یک اصطلاح جمعی برای بازی های ویدیویی قدیمی که می توان آنها را با استفاده از شبیه سازهای کنسول های اخیر نینتندو دانلود و بازی کرد. با این حال، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق انتشار بازی ها، این سرویس دیگر به روز نمی شود.

ممکن است بیماری همه گیر نقش داشته باشد، اما نینتندو سوییچ پس از عرضه در سال 2017 متعلق به آن است. هنوز یکی از موفق ترین کنسول های موجود در بازار امروز است. با مدل OLED، نینتندو حتی نسخه کمی بهبود یافته را در سال 2021 منتشر کرده است.

سونی و مایکروسافت PS5 و Xbox Series X را در میان چیزهای دیگر با سازگاری به عقب تبلیغ می‌کنند – این امکان وجود دارد زیرا هر دو شرکت همیشه از دیسک‌ها استفاده کرده‌اند. با این حال، نینتندو مخالف است و اخیرا دلیل آن را فاش کرده است.

Nintendo on Backwards Compatibility: قبلاً بله، اکنون نه

او به خوبی آگاه است که محیط توسعه به طور فزاینده ای استاندارد شده است و ما اکنون در محیطی زندگی می کنیم بازی‌های ویدیویی قدیمی‌تر را در کنسول‌های جدیدتر از همیشه برای گیمرها آسان‌تر می‌کند – اما برای او چیزی نیست.

با این حال، قدرت نینتندو در توسعه تجربیات جدید بازی های ویدیویی نهفته است. بنابراین وقتی سخت‌افزار جدیدی را در آینده منتشر می‌کنیم، می‌خواهیم بازی‌های ویدیویی منحصربه‌فردی را ارائه کنیم که با سخت‌افزارهای موجود امکان‌پذیر نیست.”