نینتندو سوییچ شوتر رایگان را از دست می دهد – دو ماه دیگر تمام می شود

Rogue Company – Gameplay Reveal | PS4

ضمنا نسخه پلی استیشن تنها نسخه است که به دلایل محافظت از جوانان برای شما 25 سنت هزینه دارد.منبع

حالا یک سال می گذرد و طرفداران باید با دلی سنگین با نسخه سوییچ خداحافظی کنند. به گفته توسعه دهنده First Watch Games هستند محدودیت های فنی و ویژگی های کنسول سرزنش کردن این منجر به مشکلات عملکرد سوئیچ شد که با وجود تلاش های مکرر قابل حل نبود.

از اکتبر 2020، طرفداران تیراندازی می‌توانند در شرکت Rogue در آتش‌سوزی سربی شرکت کنند. عرضه معمولی پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، خانواده ایکس‌باکس، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ تنها در سال گذشته انجام شد – قبل از آن تیرانداز قهرمان رایگان در مرحله دسترسی اولیه

به همین دلیل، نسخه سوئیچ در 20 ژوئن 2023 به بازنشستگی پیش از موعد فرستاده شد.

اگر شرکت Rogue را روی سوییچ بازی می کنید و اطلاعات خود را به نسخه کنسول دیگری منتقل کنید اگر می خواهید، می توانید این کار را با یک حساب کاربری Hi-Rez انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر، این سؤالات متداول پیوند حساب را ببینید.

در اینجا چیزی است که باید در مورد شرکت Rogue بدانید

بر خلاف رقبا، شما Rogue Company، مشابه Fortnite را از منظر سوم شخص بازی می کنید. این چیزی است که شما برای آن ایستاده اید قهرمانان مختلف با توانایی های متعدد در دسترس. این تیرانداز در Steam نظرات مثبتی از سوی کاربران داشته است.

این بازی همچنان در کنسول های دیگر در دسترس و به روز خواهد بود. در واقع، حتی هنوز یک پورت موبایل برای اندروید و iOS برنامه ریزی شده.

شرکت Rogue در چند سال گذشته تکامل یافته است به یک نیروی جامد در بخش تیرانداز آزاد تبدیل شد. در نبردهای مهیج «4 در مقابل 4» یا «6 در مقابل 6»، شما مسیر خود را از میان نقشه های جمع و جور پرتاب می کنید و وظایف کلاسیک را کامل می کنید.

شوترها یک کالای کمیاب در سوییچ هستند. از آنجایی که یک بازی تیراندازی سوم شخص محبوب اکنون از کنسول نینتندو حذف شده است، همه چیز سخت تر است. این مرحله شدید فقط بر نسخه سوییچ تأثیر می گذارد. ما توضیح می دهیم که چرا توسعه دهنده دوشاخه را می کشد.

مشکلات عملکرد باعث خاموش شدن می شود